دی‌ لینک از دوربین‌های نظارتی خانگی با قابلیت اتصال به شبکه‌ LTE رونمایی کرد

دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
مطالعه 3 دقیقه
دوربین‌های نظارتی خانگی دی‌لینک اکنون با قابلیت‌های متعدد خود، قابلیت تأمین نیاز‌های بازه‌ی گسترده‌ای از کاربران را خواهند داشت.
تبلیغات

دی‌لینک (D-Link) در جریان نمایشگاه CES 2018 از دو دوربین جدید امنیتی و نظارتی خانگی رونمایی کرد. یکی از این دو دوربین که به‌صورت بی‌سیم فعالیت می‌کند، توان مورد نیاز خود را از طریق باتری تأمین می‌کند و البته با هر بسته‌ی باتری تا ۱۱ ماه به فعالیت ادامه خواهد داد. دوربین دیگر خانگی دی‌لینک توانایی ضبط روی فضای ابری و از طریق شبکه‌ی LTE‌ دارد.

دی‌لینک هم‌چنین سه نسخه‌ی دیگر دوربین‌های خانگی خود را بروزرسانی کرده است که اکنون تمامی آن‌ها قابلیت فعال شدن از طریق حرکت یا صدا دارند. این دوربین‌های ارزان‌تر دی‌لینک امکان ضبط محتوا در فضای ابری و توانایی فعال شدن توسط آمازون الکسا، گوگل اسیستنت و IFTTT‌ دارند.

نسخه‌ی بی‌سیم دوربین خانگی دی‌لینک تحت شبکه و با توان باتری فعالیت می‌کند.کاربران هر تعداد از این دوربین‌ها را می‌‌توانند به شبکه‌ی خود بیفزایند. دی‌لینک هنگام خرید دوربین اول، مبلغ ۲۵۰ دلار و در صورت خرید پکیج دوتایی به‌صورت کلی، ۳۵۰ دلار دریافت می‌کند و کاربران پس از آن به ازای هر دوربین اضافه باید مبلغ ۲۲۰ دلار بپردازید. اما در صورتی که شبکه‌ی اینترنت در محل مورد نیاز کاربران وجود ندارد، نسخه‌ی ۳۰۰ دلاری LTE قابلیت اتصال به شبکه‌ی موبایل دارد. هر دو دوربین نام‌برده توانایی ضبط با رزولوشن 1080P دارند و در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار می‌گیرند.

دوربین نظارتی خانگی دی لینک / dlink

دی‌لینک برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال گزینه‌ی اقتصادی‌تری هستند، راه‌حل‌های ارزان‌تری دارد. دوربین ابتدایی ۶۰ دلاری دی‌لینک، ارزان‌ترین محصول این شرکت در خانواده‌ی دوربین‌های نظارتی است که توانایی ضبط با رزولوشن HD، اتصال به Wi-Fi و زاویه‌ی دید ۱۲۰ درجه به همراه دارد. نمونه‌ی میان‌رده‌ی ۹۰ دلاری، دیگر گزینه‌ی دی‌لینک برای کاربران خانگی است که توانایی ضبط با رزولوشن 1080P و زاویه‌ی دید ۱۴۰ درجه دارد. در نهایت باید به نمونه‌ی ۱۲۰ دلاری این شرکت اشاره کرد که توانایی حرکت در راستای افقی و عمودی دارد تا زاویه‌ی دید ۳۴۰ درجه‌ای برای کاربران به ارمغان بیاورد. هر سه دوربین نامبرده از سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ در دسترس خریداران قرار می‌گیرند.

کاربران می‌توانند دوربین‌های نظارتی دی‌لینک را از طریق اپلیکیشن مخصوص این شرکت و گوشی‌ هوشمند خود کنترل کنند. هم‌چنین هنگام تشخیص حرکت یا صدا توسط دوربین‌ها، پس از اعلام اخطار، نمای زنده‌ای از مکان مورد نظر برای کاربر پخش خواهد شد. تمامی دوربین‌های D-Link قابلیت ضبط محتوا روی کارت حافظه‌ی میکرو‌اس‌دی یا فضای ابری دارند. در صورتی که نیاز به ضبط محتوا روی فضای ابری داشته باشید، باید ماهانه مبلغ ۱ دلار برای ۲ گیگابایت پرداخت کنید و در بیشترین میزان ممکن، با پرداخت ماهانه ۱۰ دلار، ۳۰ گیگابایت فضای ابری برای ضبط محتوا در اختیار خواهد داشت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات