وستینگهاوس تلویزیون‌های ارزان‌‌قیمت مبتنی بر اندروید خود را رونمایی کرد

وستینگهاوس تلویزیون‌های ارزان‌‌قیمت مبتنی بر اندروید خود را رونمایی کرد

کمپانی آمریکایی وستینگهاوس در جریان CES 2018 تلویزیون‌های 4K و ارزان‌قیمت خود را رونمایی کرد.

کمپانی آمریکایی وستینگهاوس به دنبال فراگیر کردن محصولات خود در بازار است؛ از این رو رویه‌ی عرضه‌ی محصولات ارزان‌قیمت مجهز به سیستم‌عامل اندروید را در پیش گرفته است. سری جدید تلویزیون‌های وستینگهاوس در ۴ سایز مختلف روانه بازار می‌شوند که کوچک‌ترین آن نسخه‌ی ۴۳ اینچی است؛ قیمت کوچک‌ترین نسخه‌ی این تلویزیون‌های جدید تنها ۳۵۰ دلار است. این سری از تلویزیون‌ها در ۴ سایز ۴۳، ۵۰، ۵۵ و ۶۵ اینچی عرضه خواهد شد؛ قیمت این مدل‌ها به ترتیب برابر ۳۵۰، ۴۰۰، ۴۵۰ و ۷۰۰ دلار در بازار آمریکا اعلام شده است.

قیمت‌های اعلام‌شده برای یک تلویزیون هوشمند با رزولوشن 4K بسیار مناسب است؛ به‌طوری که اختلاف قیمت زیادی بین نمونه‌ی مشابه چنین تلویزیون‌های هوشمندی با مدل‌های جدید وستینگهاوس به چشم می‌خورد. تلویزیون‌های مبتنی بر اندروید روز‌به‌روز در حال افزایش هستند و یک اکوسیستم غنی از اپلیکیشن‌ها پشتوانه‌ی آن‌ها برای پیشرفت است. پشتیبانی از گوگل کست و دستیار هوشمند گوگل اسیستنت از جمله مواردی هستند که تلویزیون‌های وستینگهاوس را نسبت به رقبای هم‌قیمت یک پله بالاتر قرار می‌دهند.

با صحبت کردن از طریق میکروفون این تلویزیون می‌توان اپلیکیشن‌ها را اجرا کرد یا بین برنامه و فیلم‌ها به جست‌وجو پرداخت. علاوه بر این می‌توان وسایل خانه‌ی هوشمند را توسط تلویزیون کنترل کرد و وضعیت آب‌و‌هوا را بررسی کرد. موارد بیان‌شده تنها بخشی از امکانات این تلویزیون هوشمند محسوب می‌شوند که به‌راحتی مدل‌های مشابه و ساده‌تر Roku رو پشت سر می‌گذارد. وستینگهاوس همچنین تلویزیون‌هایی مبتنی بر فایر تی‌وی آمازون را با قیمت ۳۰۰ دلار به فروش می‌رساند.

این تلویزیون‌های 4K نرخ به‌روزرسانی ۶۰ هرتزی دارند و به ۳ گیگابایت حافظه‌ی رم مجهز شده‌اند. وای‌فای داخلی، ۳ درگاه HDMI، خروجی اپتیکال تنها بخشی از امکانات این تلویزیون‌های اقتصادی به شمار می‌روند. این تلویزیون‌ها از سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ وارد بازار آمریکا خواهند شد؛ هنوز قیمت‌های مربوط به بازار استرایا و انگلستان اعلام نشده است.

منبع cnet
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده