ال جی از تلویزیون اولد رول شونده ۶۵ اینچی با رزولوشن 4K رونمایی کرد

یک‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
ال‌جی از آخرین تلویزیون اولد خود در CES 2018 رونمایی کرده که با سایزی ۶۵ اینچی 4K، قابل رول شدن است.
تبلیغات

ال‌جی آخرین تلویزیون خود مبتنی بر نمایشگرهای اولد را در جریان CES 2018 رونمایی کرد. این تلویزیون رول شدنی از وجود یک نمایشگر اولد ۶۵ اینچی با رزولوشن 4K بهره می‌برد. یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این تلویزیون ال جی امکان رول شدن نمایشگر در جعبه‌‌ای است که پایین این تلویزیون تعبیه شده است. با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند پس از اتمام کار تلویزیون، آن را به‌صورت رول شده در جعبه‌ی پایین تلویزیون قرار دهند؛ فرایند رول شدن نمایشگر به‌صورت خودکار انجام خواهد شد.

البته شاید امکان جمع شدن نمایشگر تلویزیون باب میل تمام کاربران و حتی دغدغه‌ی شماری نباشد؛ اما ال‌جی با در نظر گرفتن مشتریانی که دیدگاهی مینیمالیستیک به طراحی منازل خود دارند، این تلویزیون را تولید کرده است تا کاربران بتوانند در صورت عدم نیاز به نمایشگر، آن را جمع کنند و نمایی ساده‌تر به منزل خود ببخشند. ال‌جی اطلاعاتی در رابطه با تاریخ عرضه و همچنین قیمت تلویزیون جدید خود ارائه نکرده است. البته نبود اطلاعات در مورد تاریخ عرضه و قیمت چندان تعجب‌برانگیز نیست؛ چراکه در حال حاضر این تلویزیون یک نمونه‌ی مفهومی است و انتظار نمی‌رود در آینده‌ی بسیار نزدیک شاهد عرضه‌ی آن به بازار باشیم.

تلویزیون رول شدنی ال جی

به‌طور حتم قیمت تلویزیون رول شدنی ال‌جی پایین نخواهد بود. در حال حاضر تلویزیون‌های اولد 4K ال‌جی با سایز ۶۵ اینچ قیمت کمی ندارند و انتظار می‌رود امکان رول شدن، قیمت این محصول را بیش از پیش افزایش دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات