لنوو از قلم هوشمند Pen Pro رونمایی کرد

لنوو از قلم هوشمند Pen Pro رونمایی کرد

شرکت لنوو در آستانه‌ی برگزاری نمایشگاه CES 2018، از قلم هوشمند Pen Pro‌ به‌عنوان رقیبی برای سرفیس پن مایکروسافت، رونمایی کرد.

با رشد محبوبیت دستگاه‌های ۲ در ۱ و لمسی، استفاده از قلم هوشمند به یکی از نیازهای اساسی کاربران حرفه‌ای تبدیل شده است. شرکت‌های تکنولوژی نیز با شناخت این نیاز، سعی در ارائه‌ی محصولات جذاب دارند تا مخاطبان را بیش از پیش به تولیدات خود جذب کنند. حال شرکت لنوو از قلم هوشمندی رونمایی کرده که دقیقاً همین دست کاربران را هدف قرار داده است. این قلم‌ هوشمند که Pen Pro نام دارد، سعی در پوشش نیازهای کاربران حرفه‌ای (به‌خصوص آن‌دسته از کاربرانی که به انجام کارهای طراحی می‌پردازند) دارد.

نسل جدید Pen Pro، از ۴۰۹۶ درجه‌ی حساسیت برخوردار است که تجربه‌ای بسیار نزدیک به قلم واقعی را در محیط دیجیتال ارائه می‌کند. برطبق ادعای لنوو، این قلم به‌طور پیوسته ۱۵۶ ساعت شارژدهی فراهم می‌کند؛ همچنین فرآیند شارژ این دستگاه از طریق درگاه USB-C که در آن تعبیه شده است، انجام می‌شود.

همان‌طور که می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، شرکت چینی لنوو برای این قلم هوشمند ۳ دکمه‌ در نظر گرفته است که می‌توانید بر اساس نحوه‌ی استفاده‌، آن را به سلیقه خود از طریق ویژگی ویندوز پن شخصی‌سازی کنید؛ همچنین ۳ عدد نوک قلم به‌رایگان در جعبه‌ی این محصول قرار داده خواهد شد تا کاربران نگرانی کمتری برای خرابی آن داشته باشند.

برطبق گفته‌ی لنوو، قلم پن پرو با تبلت‌های ThinkPad X1 (نسل سوم) و ThinkPad X1 Yoga (نسل‌ سوم) سازگاری کامل خواهد داشت. این شرکت خبر از ارائه‌ی اطلاعات بیشتر طی هفته‌ی آینده داده است.

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید