مرسدس بنز G63 ضدگلوله با تیونینگ اینکاس معرفی شد

یک‌شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
تیونر اینکاس که در تقویت خودروهای نظامی تبحر دارد، این‌بار به‌سراغ مرسدس بنز AMG G63 رفته و آن‌ را تقویت کرده است.
تبلیغات

بر کسی پوشیده نیست که برای داشتن نمونه‌ای از مرسدس بنز AMG G63 باید سرسخت باشید؛ اما هیچ‌چیز از نمونه‌ی تیونینگ‌شده G63 به‌وسیله‌ی تیونر اینکاس (Inkas) زمخت‌تر نیست. این تیونر که درزمینه‌ی تقویت خودروهای نظامی تبحر دارد و پیش‌از‌این، نمونه‌هایی همچون Superior و Sentry MPV را تقویت کرده بود، این‌بار به‌سراغ مرسدس AMG G63 رفته است.

مرسدس بنز AMG G63 Inkas

اکنون G63 اینکاس نیز مانند سایر خودروهای این شرکت، روحی نظامی به‌خود گرفته و به‌گونه‌ای طراحی شده تا بتواند با سخت‌ترین وضعیت‌های جاده‌ای دست‌وپنجه نرم کند. سواری و عملکرد G63 اینکاس مانند G63 معمولی است؛ اما دورتادور بدنه با پوشش مخصوص کامپوزیتی پوشانده شده تا خودرو دربرابر انفجار و تیر مقاوم باشد.

مرسدس بنز AMG G63 Inkas

مقاومت بدنه به‌حدی رسیده که دربرابر گلوله‌ی ۷.۶۲ میلی‌متری مقاوم است و هم‌زمان قدرت دو نارنجک DM51 را هم تحمل می‌کند. همچنین، پوشش مقاوم این خودرو به‌گونه‌ای است تا بتواند استاندارد CEN 1063 BR6 را هم دریافت کند. در مقام مقایسه، تانک رضوانی نسخه‌ی نظامی از استاندارد نظامی BR7 بهره می‌برد و فقط ۲۰ ژول انرژی برخورد با G63 اینکاس تفاوت دارد.

مرسدس بنز AMG G63 Inkas

مرسدس بنز AMG G63 تیونینگ اینکاس با تجهیزات نظامی شامل محافظت از قسمت سرنشین کناری، شیشه‌های باکیفیت چندلایه‌ی مقاوم دربرابر گلوله، محافظ باتری و سیستم برقی خودرو، سیستم تعلیق تقویت‌شده، لاستیک‌های پنچررو و سیستم ایمنی خودرو با قابلیت کنترل از کابین عرضه شده است. تجهیزات آپشن این خودرو عبارت‌اند از: سیستم اطفای حریق، بسته‌ی دفاعی سبک‌وزن، سیستم آژیر و بلندگو، رینگ‌های مقاوم، سیستم روشنایی اضطراری، قفل ریموتی کنترل‌شونده به‌وسیله‌ی راننده و ترمز‌های قدرتمند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات