رندرهای جالب از ابرکامیون بوگاتی

شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
طراح خلاقی در شرکت دانگ‌فنگ چین رندرهای جالبی از ابرکامیون بوگاتی منتشر کرده است که زبان طراحی فعلی شرکت را در کامیون بزرگ ترکیب می‌کند.

در سال‌های اخیر، بوگاتی با ساخت خودروهای بسیار قدرتمند و سریع، نام خود را با سرعت و قدرت تداعی کرده است. برای مثال، حداکثر سرعت بوگاتی شیرون سوپراسپرت ۳۰۰+ به ۴۹۰/۴۸۴ کیلومتربرساعت می‌رسد و بنچمارک سریع‌ترین خودروهای جهان شده است.

حال تصور کنید برند فرانسوی به‌جای تولید خودرو سوپراسپرت، کامیون بسازد. پراتوش دیوداس، از شرکت چینی دانگ‌فنگ، همین کار را کرده و تصورات خود از کامیون بوگاتی را به‌نمایش گذاشته است.

برای حفظ طراحی برجسته‌ی بوگاتی، دیوداس خط نمادین «C» را در جلو کامیون فرانسوی نمایش داده است. کابین در میان طرح «C» معلق است و در جلو آن سپر قرار دارد که می‌تواند آنچه در جلو کامیون بزرگ و خشن قرار گرفته، جارو کند.ابرکامیون بوگاتی با چهار جفت چرخ همراه می‌شود؛ با‌این‌حال، طراحی تریلر برای بارگیری کمی پیچیده به‌نظر می‌رسد. بنابراین، اگر بوگاتی به فکر ساختن چنین محصولی باشد، باید طراحی تریلر را ساده‌تر کند.

ایده‌ی ابرکامیون بوگاتی فعلا دور از ذهن است؛ زیرا برند زیرمجموعه‌ی فولکس‌واگن مشغول ساخت نسخه‌های مختلف از بوگاتی شیرون است و هنوز نمی‌دانیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. کامیونی با سرعت ۴۹۰ کیلومتربرساعت را در آزادراه تصور کنید. آیا این وحشتناک نیست؟ فعلا این ایده تنها در حد تصور باقی می‌ماند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود