تماشا کنید: اولین تریلر رسمی گرند تور

تماشا کنید: اولین تریلر رسمی گرند تور

اولین تریلر مجموعه‌ی گرند تور، به صورت رسمی در کانال یوتیوب این برنامه منتشر شد.

یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌ی علاقه‌مندان دنیای خودرو و برنامه‌ی تاپ گیر این است که: آیا گرند تور توانایی زنده کردن آن برنامه‌ی افسانه‌ای را دارد؟ بالاخره پس از مدت‌ها انتظار و لحظه‌شماری برای فهمیدن جواب این سؤال، نخستین تریلر رسمی این برنامه در کانال یوتیوب آن منتشر شد. در ادامه با زومیت همراه باشید.

grand tour

ویدئوی یاد شده پاسخ کوتاهی به بسیار از سؤالات پیرامون شروع گرند تور، می‌دهد. در این ویدئو، خودروها و مکان‌های فوق‌العاده جذاب به همراه عنصر همیشگی این برنامه، یعنی شوخ طبعی و خنده، به وضوح دیده می‌شود. جای تعجب ندارد که گرند تور دسته‌ی مخاطبان جدیدی را که عاشق سفر هستند، به خود جذب کند.

بیایید به اصل مطلب بپردازیم. چه خودروهایی در این مستند ایفای نقش می‌کنند؟ طبق اخبار قبلی، سه ابر خودروی لافراری، مکلارن P1 و پورشه ۹۱۸ اسپایدر در این نمایش حضور دارند. در این ویدئو خودروهای دیگری همچون آلفا رومئو 4C محبوب، استون‌مارتین ولکان، دوج چلنجر و همچنین یک تانک را شاهد هستیم.

grand tour

گرند تور از ۲۸ آبان امسال، به صورت هفتگی، در روزهای جمعه پخش خواهد شد. در ارتباط با بودجه‌ی این برنامه نیز فعلا شایعات و گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تخصیص ۲۵۰ میلیون دلار برای سه فصل آن شنیده می‌شود.

به نظر می‌رسد همه چیز مطابق میل جرمی کلارکسون پیش می‌رود، اما رقبای وی در انگلستان به سختی با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند. تعداد مخاطبان تاپ گیر به شدت افت کرده و باعث شده کریس اوانس نتواند کار خود را به خوبی پیش ببرد. مت له‌بلانک هم که خود را آماده می‌کند تا به همراه کریس هریس و روری رید، جای اوانس را گرفته و این برنامه را اجرا کند، باید تا سال دیگر در انتظار بماند.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا این تریلر را تماشا کنید. نظر شما در رابطه با اخبار جدید و تریلر این برنامه‌ی مورد انتظار چیست؟

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰ - دانلود با کیفیت ۷۲۰ - دانلود با کیفیت ۳۶۰

منبع motorauthority

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید