زومجی: راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان – اردیبهشت ۹۴

زومجی: راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان – اردیبهشت ۹۴

 زومجی با ارائه‌ی سری مقالات راهنمای خرید، بهترین راه برای خرید محصولات را متناسب با بودجه‌های مختلف در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب و در نهایت خریداری کنند. در این مقاله به راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه هفت میلیون و ۱۸۰ هزار تومان می‌پردازیم. با زومجی همراه باشید.

خرید قطعات و سخت افزار مناسب، همیشه یکی از دغدغه‌های کاربران در بازار سنتی ایران است که اطلاع‌رسانی در آن به نحو مطلوبی صورت نمی‌گیرد و معمولا قیمت قطعه به تنهایی اولین و شاید تنهاترین معیار برای خرید در نظر گرفته می‌شود. قیمت‌های متفاوت و حتی قطعات شبیه‌سازی شده هم به این وضعیت نامطلوب دامن می‌زند و بسیاری از کاربران را گرفتار خرید قطعات تقلبی، بی‌کیفیت یا ناسازگار با هم می‌کند.

زومجی در مقاله‌ی خود سعی دارد جدیدترین محصولات سخت افزاری کامپیوترهای شخصی یا PC را معرفی کند و مناسب‌ترین‌ها را با توجه به قیمت و رده فروش بازار مطابق با معیار جهانی و همچنین وجود آنها در بازار داخلی پیشنهاد دهد. به همه کاربران و مخاطبان خود توصیه می‌کنیم تا قبل از مراجعه به بازار یا سایت‌های فروش آنلاین، این راهنما را به دقت مطالعه کنند تا بتوانند مناسب با کاربرد و بودجه‌‌ی خود آگاهانه عمل کنند. در این سلسله مقالات چهار سیستم مختلف از سیستم‌های پی‌سی با کارکردهای متداول را معرفی و چگونگی انتخاب قطعات را تشریح خواهیم کرد. توجه داشته باشید که قیمت‌ها بر اساس نرخ روز بازار بورس لوازم رایانه در تهران محاسبه شده و صرفا جنبه‌ی اطلاع رسانی دارد.

 اگر به دنبال خرید سیستم رده حرفه‌ای (راندمان عالی -سرعت بالا در کارهای روزمره- بازی با تنظیمات ماکزیمم – تولید محتوا در حد خوب) هستید، به زومجی مراجعه کنید.

Asus Ranger

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده