MP3 Player ضد آب سونی سری W

MP3 Player  ضد آب سونی سری W

دیروز سونی MP3 Player جدید سری W خود را معرفی کرد. این WalkMan یک تکه است. یعنی قسمت هدفون و بدنه Player به هم متصل هستند و بدون اینکه سیمی از دستگاه آویزان باشد، می توانید از این Player استفاده کنید. علاوه بر این سری W پلیر های سونی ضد آب نیز هستند. در ادامه مشخصات کامل و قیمت این Player را به شما معرفی می کنیم.

سونی برای رقابت با iPod Shuffle این پلیر را به بازار ارائه کرده است. iPod Shuffle به دلیل وزن بسیار کمی که دارد، برای ورزشکاران مناسب است. زیرا می توانند آن را به راحتی به لباس خود متصل کرده و یا بدون اینکه وزن این iPod را متوجه شوند، آن را در جیب لباس خود قرار دهند. ولی پلیر سونی کار را برای این دسته از کاربران آسان تر کرده است.

این دسته از کاربران قادر خواهند بود پلیر خود را به سادگی پشت گردن خود قرار دهند بدون اینکه هیچ سیمی از دستگاه آنها آویزان باشد. علاوه بر این، آنها قادر خواهند بود دستگاه خود را بعد از هر بار استفاده با آب تمیز کنند و همچنین در هواب بارانی نگران خیس شدن این پلیر نباشند.

از دیگر ویژگی های جذاب این پلیر این است که برای ریختن آهنگ در آن، تنها کافی است آهنگ ها را انتخاب کرده و با Drag and Drop ساده آنها را داخل حافظه پلیر بریزید.

اگر باتری این پلیر را 3 دقیقه شارژ کنید، می تواند 1 ساعت بدون وقفه کار کند. اگر دستگاه را 1 ساعت شارژ کنید، می توانید 8 ساعت از آن استفاده کنید.

سونی پیشتر هم مدل مشابه این پلیر را ارائه کرده بود ولی هیچکدام ویژگی های جذاب این مدل مانند شارژ شدن سریع را نداشتند. علاوه بر این وزن این مدل نسبت به سری قبل 25% کمتر است.

این پلیر به زودی در دو رنگ سفید و مشکی و با حافظه های 2 و 4 گیگابایت وارد بازار خواهد شد. قیمت مدل 2 گیگابایتی این پلیر 60$ و قیمت مدل 4 گیگابایتی آن 80$ دلار است.

منبع: En.akihabaranews

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده