محصولات صوتی و تصویری ال‌جی در سال 2013 به NFC مجهز می‌شوند

محصولات صوتی و تصویری ال‌جی در سال 2013 به NFC مجهز می‌شوند

ال‌جی یک به یک محصولاتی که در CES 2013 در معرض نمایشگاه قرار خواهد گذاشت را معرفی می‌کند. از بین محصولات صوتی و تصویری مهم این کمپانی می توان به یک سینمای خانگی 9.1 کاناله و یک پخش‌کننده بلو-ری، که هر دو مجهز به فناوری NFC هستند، اشاره کرد. برای جزئیات بیشتر با زومیت همراه باشید.

ال‌جی پیش از شروع CES 2013 به استقبال این نمایشگاه مهم و ارزشمند رفته و یکی یکی از محصولاتی که به زودی در آن معرفی خواهد کرد، رونمایی می‌کند. یکی از موارد اصلی که محصولات صوتی و تصویری ال‌جی در سال جدید را متمایز می‌کند، حضور پررنگ NFC است. سینمای خانگی 9.1 کاناله BH9430PW و پخش‌کننده بلو-ری BP730 از جمله محصولات مهم مجهز به این فناوری می‌باشند. بدین ترتیب اگر به محصولات ال‌جی علاقمند باشید می‌توانید به راحتی محتوا را از روی گوشی Optimus G خود (و البته سایر گوشی‌های مجهز به NFC) بر روی این محصولات پخش کنید. سینمای خانگی 9.1 کاناله از یک داک آیپاد و یک مد صوتی خصوصی (که صدا را به گوشی هوشمند نزدیک دستگاه منتقل می‌کند) نیز بهره می‌برد.

ال‌جی علاوه بر این دو دستگاه قول داده که اسپیکر  Sound bar مجهز به بلوتوث 310 واتی NB4530A، داک اسپیکر ND8630 با قابلیت پشتیبانی از اندروید و iOS (شامل Airplay و بلوتوث) و اسپیکر قابل حمل NP6630 که مجهز به Airplay، بلوتوث و NFC خواهد بود را ارائه نماید.

ماه آینده، در نمایشگاه CES با تمام این محصولات بیشتر آشنا خواهیم شد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید