Killburn؛ اسپیکر بلوتوث خانگی جدید مارشال 20 ساعت موسیقی پخش می کند

یک‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
مطالعه 2 دقیقه
احتمالا با کمپانی مارشال و محصولات این شرکت آشنایی دارید. مارشال در زمینه ساخت لوازم صوتی و تصویری فعالیت می‌کند و به تازگی از جدیدترین اسپیکر بلوتوث خانگی خود رونمایی کرده است. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

اسپیکر بلوتوثی جدید مارشال با نام "Killburn" عرضه می‌شود. باوجود قابلیت‌های مدرن، این اسپیکر بلوتوثی ظاهری نسبتا کلاسیک دارد. این محصول در مقایسه با سایر اسپیکرهای خانگی، جمع‌ و جور است و از بلوتوث به منظور برقراری اتصال با دستگاه‌های هوشمند پخش کننده‌ی موزیک استفاده می‌کند. اما گذشته از این موضوعات، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اسپیکر Killburn، مربوط به توان شارژدهی فوق‌العاده‌ی باتری قدرتمند آن است.

کمپانی مارشال مدعی شده که باتری اسپیکر بلوتوث Killburn با یک بار شارژ کامل تا ۲۰ ساعت توان شارژدهی خواهد داشت. این اسپیکر بلوتوث خانگی تا حد زیادی شبیه به محصولاتی همچون اسپیکر بلوتوث Woburn یا Acton به نظر می‌رسد، اما در طراحی آن به مسئله‌ی حمل و نقل توجه خاصی شده است.

این اسپیکر بلوتوث خانگی از اتصال بلوتوث نسخه‌ی 4.0 پشتیبانی می‌کند و سوکت ورودی 3.5 میلیمتری نیز برای آن در نظر گرفته شده است. در طراحی Killburn از یک ساب ووفر 4 اینچی، یک جفت توییتر سه چهارم اینچی و سه آمپلی فایر (یک آمپلی فایر 15 واتی و دو آمپلی فایر 5 واتی) استفاده شده است. در بخش فوقانی بدنه‌ی این اسپیکر بلوتوث یک بند چرمی در نظر گرفته شده که فرایند حمل و نقل این بلوتوث اسپیکر 3 کیلوگرمی را آسان‌تر می‌کند. این اسپیکر بلوتوث جدید ابعادی برابر 242 در 140 میلیمتر دارد و در دو رنگ مشکلی و کرم عرضه می‌شود. کمپامی مارشال اعلام کرده که Killburn از ماه ژوئن امسال به طور جهانی و با قیمت 300 دلار عرضه خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات