لذت مشاهده تصاویر پروژکتور در روشنایی روز با H6500 ایسر

سه‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۳
مطالعه 3 دقیقه
ایسر اخیرا پروژکتور بسیار جذابی را معرفی کرده که قادر است در روشنایی نیز ویدئو های رنگی را به خوبی پخش کند. این پروژکتور قادر به پخش تصاویر Full HD است. تنها کافی است دیسک بلوری را داخل Blu-ray Player قرار داده و آن را به پروژکتور H6500 ایسر متصل کنید تا بتوانید از کیفیت فوق العاده تصاویر Full HD با 24fps لذت ببرید. با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که هزینه تهیه یک بلوری پلیر و تلویزویون 60 اینچی خیلی بیشتر از هزینه خرید این پروژکتور ایسر است که می تواند تصاویر را تا سایز 300 اینچ نمایش دهد.
تبلیغات

اگر قصد دارید تصاویر Full HD را در سایز بزرگ مشاهده کنید ولی نمی توانید برای خرید یک تلویزیون پیشرفته و بزرگ هزینه کنید، تنها کافی است سری به پروژکتور های جذاب بازار بزنید و یکی از این مدل ها را برای خود تهیه کنید. البته پروژکتور ها یک ایراد دارند و آن هم این است که نمی توانند تصاویر ویدئویی را در روشنایی به خوبی نمایش دهند.

اما ایسر با عرضه محصول جدیدش H6500 این مشکل را نیز مرتفع کرده است. H6500 دارای شدت روشنایی 2100Lumen است و با بکارگیری تکنولوژی eColor Boost II می تواند تصاویر زیبایی بر روی دیوار به نمایش درآورد. 

acer-projector-h6500-2

تصاویر در این پروژکتور با نسبت تصویر 16:9 پخش می شوند و قابل تغییر به 4:3 نیز می باشند. کنتراست داینامیک H6500 برابر 10,000:1 بوده و مجهز به پورت HDMI می باشد. از دیگر ویژگی های Acer H6500 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سهولت در نصب
  • قابلیت ذخیره انرژی با کم کردن روشنایی پروژکتور
  • مجهز به لامپ با طول عمر بالای 3500 ساعت با تنظیمات استاندارد و 5000 ساعت با تنظیمات حالت ECO

از همه این مشخصات که بگذریم، قیمت محصول می تواند انتخاب را برای شما ساده تر کند. این پروژکتور با کیفیت که می تواند جای تلویزیون را برای شما پرکند، 899.99 دلار قیمت دارد.

در ادامه مشخصات کامل این دستگاه را مشاهده می کنید:

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات