اپل-بیتس رسماً هدفون‌های بی‌سیم Solo2 را معرفی کرد

اپل-بیتس رسماً هدفون‌های بی‌سیم Solo2 را معرفی کرد

سری محبوب‌ هدفون‌های بیتس یعنی Solo 2، امروز با مدل جدیدی که قابلیت اتصال بی‌سیم از طریق بلوتوث را خواهد داشت و با قیمت 299.95 دلار، به روز شدند.

110878-3705-solo2-wireless-red-quarter-xl
هدفون بی‌سیم جدید Solo 2، اولین محصولی از بیتس خواهد بود که پس از تصاحب این کمپانی توسط اپل، روانه‌ی بازار خواهد شد. هدفون‌های جدید از همین ماه و در رنگ‌های قرمز، آبی، سیاه و سفید در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت.
11078-3703-solo2-wireless-black-side-l
باتری داخلی قابل شارژ این هدفون به کاربران اجازه می‌دهد تا بیش از 12 ساعت بصورت بی‌سیم از آن استفاده کرده و به موسیقی گوش فرادهند. البته در صورت اتمام شارژ هدفون نیز می‌توان با اتصال کابل Remote Talk از آن استفاده نمود.

11078-3707-solo2-wireless-white-quarter-l

لوک وود، مدیرعامل بیتس در این رابطه بیان کرده:

ما محبوب‌ترین هدفون‌های دنیا را می‌سازیم و اکنون قابلیت اتصال بی‌سیم از طریق بلوتوث را نیز به آن افزوده‌ایم. سولو2 در حال حاضر یک هدفون با کلاس جهانی است که آکوستیک آن بسیار مورد تحسین قرار گرفته. و اکنون این محصول به سایر محصولات بی‌سیم در حال رشد و موفق ما اضافه شده است.

بیتس همچنین تنوع رنگی جدیدی از هدفون Solo 2 را در قالب نسخه ‌Royal و در رنگ‌هایی نظیر خاکستری، سبز تیره، بنفش، قرمز روشن و آبی کبود معرفی کرده است. این هدفون‌های کابلی با قیمت 199.95 دلار از همین ماه در فروشگاه‌های اپل و برخی فروشگاه‌های منتخب عرضه خواهند شد.

خبر عرضه‌ی نسخه جدید و بی‌سیم Solo 2، اولین بار در هفته گذشته و به لطف پرونده‌ی نظارتی که توسط کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده تشکیل شده بود، به بیرون درز کرد. اما نهایتاً این محصولات جدید امروز و به صورت رسمی از سوی بیتس رسانه‌ای شدند. 

Solo 2 بخشی از هدفون‌های میان‌رده‌ی بیتس محسوب می‌شود که در مقایسه با هدفون‌های بی‌سیم حرفه‌ای این کمپانی با قیمت 379 دلار، از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. قیمت نسخه‌ی معمولی و کابلی این هدفون تنها 199.95 دلار است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده