مدل ویژه هوم پاد با قابلیت‌های اپل TV و دوربین فیس تایم همچنان در دست تولید است

دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
افشاگر خوش‌سابقه می‌گوید اپل همچنان در حال کار روی گجت ویژه‌ای است که هوم پاد و اپل TV را ترکیب می‌کند و به دوربین فیس‌تایم مجهز خواهد بود.
تبلیغات

براساس ادعای مارک گارمن، افشاگر معتبر بلومبرگ، اپل همچنان در حال کار روی مدل ویژه‌ای از هوم پاد (Apple HomePod) است که ترکیبی از اسپیکر هوشمند و قابلیت‌های اپل TV و دوربین فیس‌تایم محسوب می‌شود.

به‌گزارش MacRumors، مارک گارمن به‌طور مشخص گفته است که «کاملاً» اعتقاد دارد مدل جدید هوم پاد مراحل تولید را می‌گذارند و این گجت جدید «در مرکز رویکرد اپل» برای محصولات خانگی قرار خواهد گرفت. او افزوده است که فکر نمی‌کند اپل همچنان مشغول تولید «هوم پاد مستقل بزرگ» باشد؛ اما شاید مدل جدید هوم پاد مینی در آینده عرضه شود.

مارک گارمن نخستین‌بار در سال گذشته‌ی میلادی مدعی شده بود اپل به‌دنبال ترکیب هوم پاد با اپل TV و دوربین است. گارمن گفته بود انتظار دارد کاربر بتواند با این محصول کارهایی مثل تماشای ویدئو، انجام بازی، پخش موسیقی، استفاده از دستیار صوتی سیری و... انجام دهد.

در زمان انتشار آن گزارش، گفته شد گجت جدید اپل در مراحل اولیه‌ی تولید است و احتمال دارد اپل هرگز محصول را عرضه نکند یا تغییراتی مهم در آن اعمال کند. براساس ادعای جدید گارمن، اپل همچنان به برنامه‌های اولیه‌ی خود پایبند مانده است.

یک سال پیش، اپل تولید نسل اول هوم پاد را برای همیشه متوقف کرد و باعث شد گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی نسل جدید این اسپیکر هوشمند آغاز شود. هوم پاد مینی که در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، به‌دلیل ارزان‌تر‌بودن به محبوبیت بسیار بیشتری رسید؛ ازاین‌رو، بعید نیست که به‌زودی نسل جدید هوم پاد مینی نیز عرضه شود.

درپایان باید به این نکته نیز اشاره کنیم که فعلاً نمی‌دانیم طراحی ظاهری گجت جدید اپل که قابلیت‌های هوم پاد و اپل TV را در خود دارد و به دوربین مجهز است، چگونه خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات