با پرداخت فقط 3.5 میلیون دلار می‌توانید صاحب یک خانه از جنس چخماق شوید!

با پرداخت فقط 3.5 میلیون دلار می‌توانید صاحب یک خانه از جنس چخماق شوید!

به سنگ چخماق علاقه دارید؟  3.5 میلیون دلار پول اضافی چه طور؟ اگر پاسختان مثبت است پس شانس زندگی در یک خانه به سبک کارتون های زمان بچه‌گی خود را خواهید داشت. اما اگر پاسخ‌تان منفی است، فقط می‌توانید از تماشای تصاویر این خانه زیبای 23 هکتاری که در کنار اقیانوس و در دل سنگ بنا شده، لذت ببرید. 

خانه‌ای که تصاویرش را مشاهده می کنید در ملیبو واقع شده و متعلق است به دیک کلارک، شومن معروف رادیو و تلویزیون در آمریکا. اما هم‌اکنون وی و همسرش این خانه رویایی را برای فروش گذاشته اند. جدای از این که این خانه محل مناسبی برای زندگی یک "خانواده مدرن عصر حجری" است، مزایای دیگری نیز می‌توان برای آن نام برد، مثل نمای 360 درجه اقیانوس و کوه در اطراف خانه که فضای آن را رویایی می‌کند. از پنجره شیشه‌ای این ملک 23 هکتاری می‌توان به راحتی اقیانوس آرام، کوه‌های بونی، جزایر شنل، دره سرانو و حتی لس‌آنجلس را مشاهده کرد. به نظر عالی میرسد، ولی ماجرا به اینجا ختم نمی شود. این مکان تنها چند دقیقه با ساحل فاصله دارد، اتاق‌های نشیمن و غذاخوری سقف‌های طاق شکل دارند که فضا را بسیار وسیع نشان می دهد. در کمال تعجب تنها دو سرویس و یک اتاق خواب در این عمارت وسیع وجود دارد. به نظر می رسد اینجا بهترین و رویایی‌ترین مکان برای یک سفر دو نفره رمانتیک است.

شاید باورش سخت باشد اما این تنها خانه چخماقی دنیا نیست، بلکه تعداد اندکی خانه چخماقی در شهر مونسانتو پرتغال وجود دارد که ساکنینش در تخته سنگ‌های تراشیده شده عظیم چخماقی زندگی می کنند.

منبع: efg3 | لینک مطلب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده