طراحی دفتر کار مک گروهیل؛ شعبه لندن

طراحی دفتر کار مک گروهیل؛ شعبه لندن

دفتر کار مک گروهیل واقع در شهر لندن، توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی فابریک طراحی شده است.

اطلاعات کلی
  • شرکت طراح: فابریک
  • کارفرما: مک گروهیل
  • متراژ: ۶۸۱ متر مربع
  • سال: ۲۰۱۶
  • محل: لندن

مک گروهیل یک شرکت انتشاراتی است که اکثر فعالیت‌های آن تا به امروز در زمینه آموزش و یادگیری بوده است. مک گروهیل، طراحی و اجرای دکوراسیون جدید دفتر کار خود را به شرکت معماری و طراحی داخلی فابریک (Fabric Interior Design and Architecture) واگذار کرد. شرکت فابریک با اجرای طرحی‌ جالب، یک محیط کار مطبوع و خوشایند برای کارکنان ایجاد کرده؛ مخصوصا اینکه طراحی جدید دفتر کار به موفقیت‌های بخش فروش و نهایتا موفقیت این شرکت انتشاراتی بسیار کمک کرده است. مک گروهیل برای همکاری بیشتر و همچنین حمایت بیشتر از مشتریان شرکت که در منطقه‌ی مرکزی لندن ساکن هستند، تصمیم گرفت دفتر کار خود را به این منطقه از شهر لندن منتقل کند.

دفتر مک گروهیل

شرکت فابریک یک محیط کاری جدید برای مک گرو هیل طراحی کرده است تا توانایی‌ها، ویژگی‌ها و کیفیت این برند تجاری را به‌خوبی نشان دهد. برای طراحی جدید این دفتر کار، انعطاف و داشتن قابلیت تغییر، یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌هایی مورد انتظار شرکت کارفرما بوده است. برای طراحی یک محیط کاری با قابلیت تغییر و انعطاف‌پذیری، شرکت طراح از انواع مختلف مبلمان، دیواره‌های شیشه‌ای و درهای کشویی سرتاسر شیشه‌ای بین بخش‌های مختلف دفتر استفاده کرده است تا در صورت نیاز، امکان تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع در طراحی داخلی دفتر وجود داشته باشد.

دفتر مک گروهیل

برای دیوارها و سقف از رنگ سفید استفاده شده است و هیچ طراحی خاصی روی دیوارها دیده نمی‌شود؛ اما با انتخاب انواع مختلف مبلمان و چیدمان متنوع، یک محیط کار بسیار جالب طراحی شده است. 

دفتر مک گروهیل

دفتر مک گروهیل

دفتر مک گروهیل

دفتر مک گروهیل


منبع fabric

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید