طراحی دفتر کار آلارم؛ شعبه ویرجینیا

طراحی دفتر کار آلارم؛ شعبه ویرجینیا

دفتر کار آلارم دات کام واقع در منطقه‌ی مک لین در ایالت ویرجینیا، توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی او تی جِی طراحی شده است.

اطلاعات کلی
  • شرکت طراح: او‌تی‌جی
  • کارفرما: آلارم
  • متراژ: ۷۴۳۲ متر مربع
  • سال: ۲۰۱۵
  • محل: ویرجینیا

شرکت آلارم در زمینه‌ی طراحی سیستم‌های هوشمند حفاظتی برای حفظ ایمنی منزل و محل کار فعالیت می‌کند. برای طراحی داخلی دفتر کار آلارم، از ایده‌ی خاصی استفاده نشده اما نکته‌ی قابل توجه در طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون شرکت این است که در برخی از قسمت‌ها‌ی آن از تکنیک ژرف‌نمایی و طراحی سه بعدی استفاده شده است.

هدف اصلی شرکت آلارم دات کام (Alarm.com) از طراحی جدید دفتر کار، ایجاد یک محیط فعال، پرجنب و جوش و پرانرژی بوده است تا به کمک آن بتواند به عنوان یک شرکت موفق در زمینه‌ی تکنولوژی با خلاقیت، ابتکار و نوآوری در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرد. این دفتر کار در واقع دفتر مرکزی آلارم محسوب می‌شود و در ایالت ویرجینیا واقع شده است. طراحی جدید محل کار آلارم، نیازمند ایجاد تعادل و توازن بین قسمت‌های مختلف دفتر از جمله فضای کاری مشترک برای کارمندان، اتاق‌های کار مجزا و شخصی و همچنین قسمت ارائه و معرفی محصولات جدید بود تا محیط کار جدید، اهداف و ارزش‌های شرکت را ارتقا دهد. همچنین یکی دیگر از اهداف آلارم از ایجاد چنین دفتری، کمک به بهبود جریان و روند کار شرکت و نحوه‌ی عملکرد کارکنان عنوان شده است.

دفتر کار آلارم

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار جدید به شرکت او‌تی‌جِی (OTJ) واگذار شده است. شرکت معماری و طراحی داخلی اوتی‌جی قبل از شروع به کار، چندین جلسه برای مشاوره و نظرخواهی با مدیریت شرکت، گروه معماری و طراحی و نمایندگانی از بخش‌های مختلف شرکت برگزار می‌کند تا به یک طرح کلی دست یابد. معماران و طراحان، به دقت وضعیت موجود در شرکت را برای مشخص کردن مناطقی که نیازمند اصلاح و تغییر بررسی کرده‌اند.

دفتر کار آلارم

بعد از انجام بررسی‌ها و گردآوری اطلاعات کافی، شرکت طراح با این هدف که بتواند بین قسمت‌های مختلف دفتر تعادل و توازن مناسبی را ایجاد کند، چندین طرح و نقشه‌ای ارائه‌ داده است. این نقشه‌ها، شکل کلی هر بخش، ویژگی‌های هر قسمت از دفتر و محل هر کدام را به خوبی نشان می‌داد. در نهایت اینکه شرکت کارفرما و شرکت طراح داخلی با همکاری و مشارکت یکدیگر توانستند فرآیند بررسی و انتخاب نوع مبلمان شرکت، ارائه‌ی نمونه‌های آزمایشی و اجرای طراحی داخلی سه بعدی این دفتر کار را به پایان برسانند.

دفتر کار آلارم

دفتر کار آلارم

دفتر کار آلارم

دفتر کار آلارم


منبع otj

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید