دستگاه تصفیه هوای جدید شیائومی با قابلیت حذف ۹۵ نوع آلاینده و قیمت ۸۰۰ دلار معرفی شد

دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
دستگاه تصفیه هوای شیائومی Mijia داخل خانه در کنار یک سگ
دستگاه تصفیه هوای جدید شیائومی با توانایی حذف ۹۵ نوع آلاینده رسماً معرفی شد.
تبلیغات

شیائومی از نسل جدید دستگاه تصفیه‌ هوای هوشمند خود با نام کامل MIJIA All-Effect Air Purifier Ultra Enhanced Edition در چین رونمایی کرد که جدیدترین محصول از برند میجیا محسوب می‌شود و با انبوهی از قابلیت‌ها برای حذف آلاینده‌های مختلف هوا طراحی شده است.

دستگاه تصفیه هوای جدید شیائومی می‌تواند ۹۵ نوع آلاینده را به کمک تصفیه‌ هوای ۱۰ سطحی حذف کند. این دستگاه به فیلترهایی از جمله PM1، لایه‌ی کربن فعال با منافذ ریز، فیلتر کاتالیزوری فرمالدهید، فیلتر استریلیزاسیون در کنار فیلتر ضدباکتری، فیلتر ضدحساسیت و فیلتر قابل شست‌وشوی PET مجهز است.

تمام فیلترهای به‌کاررفته در دستگاه تصفیه هوای شیائومی نه‌تنها به تمیز کردن هوا کمک می‌کنند، بلکه بوی بد هوا را از بین می‌برند. دستگاه تصفیه هوای شیائومی گواهی Swiss SGS را دریافت کرده است. ضدعفونی‌کردن با استفاده از لامپ UV و سایر فناوری‌ها برای از بین بردن باکتری‌ها و ویروس‌ها انجام می‌شود.

دستگاه تصفیه‌ هوای شیائومی با اپلیکیشن Mi Home سازگاری دارد که امکان دسترسی به تنظیمات مختلفی مانند حالت ضدحساسیت، بهبود کیفیت هوا برای حیوانات خانگی و از بین بردن گردوغبار را فراهم می‌کند.

قیمت دستگاه تصفیه هوای جدید شیائومی در چین ۵٬۷۹۹ یوان (حدود ۸۰۰ دلار) است و پیش‌فروش آن از تاریخ ۹ جولای ۲۰۲۴ (۱۹ تیر) در چین آغاز خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات