قهوه‌ساز خوش‌قیمت جدید شیائومی رونمایی شد

یک‌شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۹
مطالعه 2 دقیقه
قهوه ساز شیائومی Mijia N1
دستگاه قهوه‌ساز جدید شیائومی با قیمت مناسب و امکانات متنوع رونمایی شد.
تبلیغات

شیائومی از ماشین قهوه‌ساز کپسولی Mijia N1 رونمایی کرد. این دستگاه برای دوستداران قهوه که به‌دنبال سادگی و راحتی هستند، طراحی شده است.

دستگاه Mijia N1 با داشتن قابلیت عصاره‌گیری با یک دکمه، حافظه‌ی حجم فنجان و سازگاری با برندهای محبوب کپسول قهوه، امکانات جذابی را ارائه می‌کند.

قهوه‌ساز شیائومی مدل N1 به سیستم عصاره‌گیری تک‌دکمه‌ای مجهز شده است که نیاز به فرایند دم کردن پیچیده را از بین می‌برد.

کاربران تنها با یک فشار، می‌توانند در عرض چند ثانیه یک فنجان قهوه‌ی تازه دم را آماده کنند. تهیه ‌یقهوه با این دستگاه به‌ سادگیِ روشن کردن آن، وارد کردن یک کپسول قهوه و انتخاب اندازه‌ی فنجان است.

قهوه‌ساز N1 شیائومی دو اندازه‌ی پیش‌فرض ۴۰ و ۱۱۰ میلی‌لیتر برای هر فنجان قهوه دارد. همچنین امکان تنظیم حجم سفارشی فنجان وجود دارد. با دو بار فشار دادن دکمه‌ی فنجان امکان تهیه‌ی قهوه با تنظیمات و حجم دلخواه میسر می‌شود.

قهوه ساز شیائومی Mijia N1

قهوه‌ساز جدید شیائومی به‌لطف پمپ الکترومغناطیسی‌اش عصاره‌ی قهوه را به‌خوبی می‌گیرد تا طعم نهایی دلپذیر باشد، فناوری گرمایش سریع دستگاه نیز فرایند دم‌آوری را با‌کیفیت‌تر و سریع‌تر می‌کند.

قهوه‌ساز N1 شیائومی طراحی جمع‌وجوری دارد که شامل مخزن آب جداشونده‌ی ۶۰۰ میلی‌لیتری، نگهدارنده‌ی قابل تنظیم فنجان، خاموشی خودکار پس از ۱۰ دقیقه برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و افزایش ایمنی می‌شود. پهنای قسمت جلویی این قهوه‌ساز نیز تنها ۸٫۵ سانتی‌متر است.

شیائومی با همکاری Heart Capsule Coffee بیش از ۱۰ طعم سازگار با قهوه‌ساز N1 را ارائه می‌دهد. این کپسول‌ها انواع محبوب قهوه از جمله موکا، آمریکانو، لاته ماکیاتو و فلت‌وایت را شامل می‌شوند. N1 همچنین با سایر برندهای اصلی کپسول قهوه سازگار است.

قهوه‌ساز N1 در صورت نبود آب، برای جلوگیری از خطرات سوختن خشک به‌طور خودکار خاموش می‌شود و دوام دستگاه و ایمنی کاربر را تضمین می‌کند.

قهوه‌ساز شیائومی مدل N1 یکی از بهترین قهوه سازهای خانگی از نظر قیمتی به‌شمار می‌رود. هزینه‌ی هر فنجان قهوه بسته به انتخاب کپسول تقریباً ۰٫۴۸ تا ۱٫۲۰ دلار آمریکا خواهد بود و قیمت ماشین قهوه‌ساز جدید شیائومی ۵۲ دلار آمریکا اعلام شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات