جارو شارژی جدید ال جی با سیستم بخار نیاز به شوینده را از بین می‌برد

چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
جارو شارژی ال جی LG CordZero A9 Kompressor از نمای نزدیک
ال جی جاروی شارژی جدیدی به‌نمایش گذاشته است که از سیستم بخارشو استفاده می‌کند و اولین جاروی ایستاده‌ی بی‌سیم این شرکت کره‌ای محسوب می‌شود.
تبلیغات

ال جی که فعالیت بلندمدتی در بازار لوازم خانگی دارد، در نمایشگاه CES 2023 از جاروی شارژی جدیدی به نام LG CordZero A9 Kompressor پرده‌برداری کرد. این جارو، نازل بخار دارد و موفق شده است یکی از جایزه‌های محصولات نوآورانه‌ی CES را از آنِ خود کند.

به گزارش زومیت به‌نقل از بیانیه‌ی مطبوعاتی ال جی، CordZero A9 Kompressor اولین جاروی ایستاده‌ی بی‌سیم این شرکت است که می‌تواند با بهره‌گیری از طی مرطوب و طی بخار، تمیزکاری انجام دهد. پایه‌ی دستگاه برای نگهداری، شارژ و تخلیه‌ی خودکار محفظه‌ی جارو کاربرد دارد. این پایه مجهزبه نمایشگری است که وضعیت دستگاه را نشان می‌دهد. ال جی می‌گوید CordZero A9 Kompressor نیاز به استفاده از شوینده را برای تمیزکاری سطوح از بین می‌برد.

جارو شارژی ال جی LG CordZero A9 Kompressor در حالت ایستاده

جاروی شارژی ال جی در حالت بخار، با دمای حدودا ۶۰ درجه‌ی سانتی‌گراد سطوح مختلف را تمیز می‌کند. استفاده از سیستم بخار باعث می‌شود که جاروی ال جی لکه‌های روی کف‌پوش را بهتر از طی‌های مرطوب تمیز کند.

ال جی‌ می‌گوید نازل جاروی شارژی‌اش مجهزبه دو حسگر است که جلوی داغی بیش‌از‌حد مولد بخار و سیستم خودکار تأمین آب را می‌گیرد. این سیستم خودکار، پدهای جارو را در حین تمیزکاری مرطوب نگه می‌دارد. به محض جدا شدن نازل از زمین، مولد بخار از کار می‌افتد. این قابلیت برای حفظ ایمنی در جاروی ال جی گنجانده شده است.

به گفته‌ی ال جی، جاروی جدید این شرکت مجهزبه فناوری Axial Turbo Cyclone برای ارائه‌ی مکش قوی است.

ال جی فعلاً قیمت و تاریخ عرضه‌ی جاروی شارژی خود را به‌نمایش نگذاشته است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات