یخچال جدید سامسونگ نمایشگر ۳۲ اینچ لمسی دارد

جمعه ۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
زن کره ای در حال استفاده از نمایشگر یخچال سامسونگ Bespoke
سامسونگ در آستانه‌ی رویداد CES 2023 یخچال جدیدی رونمایی کرده است که از نمایشگر عمودی ۳۲ اینچ استفاده می‌کند.
تبلیغات

سامسونگ یخچال جدیدی به نام Samsung Bespoke Refrigerator Family Hub Plus معرفی کرده است که نمایشگر لمسی ۳۲ اینچ دارد. مدل قبلی یخچال‌های این خانواده از نمایشگر ۲۱٫۵ اینچ استفاده می‌کرد. کاربر می‌تواند از این نمایشگر برای کنترل لوازم هوشمند خانگی سازگار با استاندارد SmartThings، نمایش تصاویر گوگل فوتوز، ایجاد فهرست خرید در آمازون و تماشای ویدیو استفاده کند.

بر اساس نوشته‌ی ورج، یخچال جدید سامسونگ با سرویس نرم‌افزاری Samsung TV Plus در دسترس قرار می‌گیرد. به‌لطف این سرویس می‌توانید در آمریکا به ۱۹۰ کانال تلویزیونی و در کره‌ی جنوبی به حدودا ۸۰ کانال دسترسی پیدا کنید. حالت عمودی نمایشگر باعث می‌شود که بتوانید به‌راحتی ویدیوهایی را که در پلتفرم‌هایی مثل تیک تاک و یوتیوب منتشر می‌شوند تماشا کنید. نمایشگر یخچال سامسونگ از حالت تصویر‌درتصویر (PIP) نیز پشتیبانی می‌کند. به‌لطف این حالت می‌توانید بخشی از نمایشگر را به ویدیو اختصاص دهید و از بخش‌های دیگری نیز بهره بگیرید.

یکی از ویژگی‌های جالب یخچال Bespoke Refrigerator Family Hub Plus دسترسی به فضای ابری گوگل فوتوز و وان‌درایو است. کاربر می‌تواند تصاویر گوگل فوتوز را روی یخچال دانلود و مشاهده کند. یخچال سامسونگ از اپلیکیشن Bespoke Atelier نیز پشتیبانی می کند تا بتوانید نقاشی‌ها و آثار هنری جذاب را روی نمایشگر نشان دهید.

سامسونگ می‌گوید یخچال جدیدش از سرویس Amazon Your Essentials نیز پشتیبانی می‌کند. به‌لطف این سرویس، کاربران می‌توانند با نمایشگر لمسی یخچال سامسونگ محصولات و مواد غذایی مدنظر خود را سفارش دهند.

سامسونگ مشخصاتی مثل نرخ نوسازی یا وضوح نمایشگر را اعلام نکرده است. همچنین مشخص نیست که یخچال جدید این شرکت در چه زمانی و با چه قیمتی روانه‌ی بازار می‌شود. Bespoke Refrigerator Family Hub Plus در رویداد CES 2023 به‌نمایش گذاشته می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات