مایدیا اولین یخچال فریزر جهان با سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی را معرفی کرد

مایدیا اولین یخچال فریزر جهان با سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی را معرفی کرد

طبق تازه‌ترین اخبار، حجم کلی یخچال فریزر هوشمند مایدیا ۶۰۳ لیتر است و آن را با قیمتی درحدود ۱،۲۵۰ دلار می‌توان خرید.

به‌نقل از Gizmochina، مایدیا (Midea) یخچال‌فریزر جدیدی در چین رونمایی کرده است که اولین‌بار در جهان از سیستم‌عامل هارمونی او اس هواوی بهره می‌برد. یخچال‌فریزر مذکور محصولی هوشمند است و خدمات مختلفی به کاربر ارائه می‌دهد.

هارمونی او اس هواوی - یخچال فریزر مایدیا

ازآنجاکه یخچال‌فریزر مایدیا محصول خانگی هوشمند است، قابلیت‌های مختلفی ارائه می‌کند که شامل تعاملات برپایه لمس است و به‌کمک این ویژگی در هر لحظه به کاربران درباره رطوبت مواد داخل یخچال اطلاع می‌دهد. افزون‌بر‌این با حس‌کردن ساده، می‌تواند تعداد زیادی دستورالعمل برای انتخاب به کاربر ارائه دهد و حتی ظروف را براساس مواد باقی‌مانده سفارشی‌سازی کند.

نمای کلی یخچال فریز مایدیا - هارمونی او اس

برند چینی مذکور اعلام کرده است که خدمات پس‌ از فروش قدرتمندی به مشتریان ارائه خواهد داد. یخچال هوشمند مایدیا از فضای صفر درجه ویژه نیز پشتیبانی می‌کند؛ یعنی با ایجاد فضایی کنترل‌شده به‌همراه رطوبت کافی در داخل براساس نوع مواد‌غذایی ذخیره‌شده، از طعم و مزه محصولات گوشتی محافظت می‌کند. همچنین، رطوبت داخل یخچال به‌گونه‌ای تنظیم می‌شود که حتی میوه‌ها و سبزیجات مدت بیشتری تازه بمانند.

حجم کلی یخچال‌فریزر HarmonyOS مایدیا ۶۰۳ لیتر است که ۳۸۲ لیتر حجم محفظه‌های مختلف و ۱۹۴ لیتر حجم محفظه فریزر است. علاوه‌بر‌این با استفاده از کمپرسو‌های اینورتر، بازده انرژی آن به ۰٫۸۸ کیلووات‌ساعت در روز می‌رسد. میزان صدای این محصول نیز بسیار کم است و به ۳۸ دسی‌بل می‌رسد. یخچال‌فریزر جدید مایدیا در Huawei Mall با قیمت ۷،۹۹۹ یوآن (حدود ۱،۲۵۰ دلار) دردسترس است؛ اما اکنون می‌توانید با تخفیف ویژه آن را به قیمت ۶،۹۹۹ یوآن (حدود ۱،۱۰۰ دلار) تهیه کنید.

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده