گزارش زومیت از غرفه مادیران در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران 2020

گزارش زومیت از غرفه مادیران در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران 2020

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و بسیاری از شرکت‌های ایرانی با محصولات تولید داخل در آن شرکت کردند.

مادیران در بازار لوازم کامپیوتری ایران به‌ اندازه‌ی کافی شناخته‌شده است. در سال ۱۳۸۵، مادیران برند ایکس‌ویژن را با هدف تولید تجهیزات صوتی‌وتصویری تأسیس کرد. هدف اصلی تأسیس چنین برندی عرضه‌ی تلویزیون‌هایی با قیمت‌ مناسب در مقایسه ‌با رقبای خارجی بود؛ به‌طوری‌که محصولات ایکس‌ویژن به یکی از انتخاب‌های اصلی افرادی تبدیل شده است که به‌دنبال محصولی ارزان‌قیمت برای رفع نیازهایشان هستند. در نمایشگاه امسال مادیران با برند ایکس‌ویژن و در کنار آن TCL به نمایشگاه آمد.

این دو برند به‌صورت کامل در ایران تولید می‌شود تا بدین‌ترتیب، مادیران بزرگ‌ترین خط تولید لوازم خانگی در ایران را داشته باشد. در حال حاضر سه رده محصول توسط مادیران به تولید انبوه رسیده است که شامل تلویزیون، یخچال و لباس‌شویی می‌شود. ما به غرفه این شرکت در نمایشگاه رفتیم تا در قالب یک تور نمایشگاهی، شما را با جدید‌ترین محصولات این برند آشنا کنیم. در ادامه همراه ما باشید:

تماشا در آپارات

آیا شما از محصولات ایکس‌ویژن و TCL استفاده کرده‌اید؟

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده