رونمایی ال‌جی از ماشین ظرف‌شویی با جدیدترین قابلیت‌ها در نمایشگاه CES 2016

رونمایی ال‌جی از ماشین ظرف‌شویی با جدیدترین قابلیت‌ها در نمایشگاه CES 2016

شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) از پیشرفته‌ترین ماشین‌ظرفشویی خود، مدل LDT8786ST با قابلیت‌های TrueSteam و MultiMotion برای لکه‌‌زدایی و شستن تمیز ظرف‌ها، در نمایشگاه CES 2016 رونمایی می‌کند.

فناوری منحصر به فرد TrueSteam ظرف‌ها را در معرض ابری از بخار داغ قرار می‌دهد تا ظرف‌ها تمیزتر شوند و لکه‌های آب کمتری روی آنها به جا بماند. قابلیت TrueSteam برای از بین بردن ذرات باقیمانده غذا مانند پنیر سوخته، زرده تخم‌مرغ و چربی گوشت خشکیده طراحی شده است. همچنین، با قدرت بخار دیگر نگران اثر انگشت روی لیوان نباشید.

ویژگی دیگر LDT8786ST قابلیت MultiMotion است که از یک بازوی شستشوی مبتکرانه برای سریعتر و قدرتمندتر کردن سیکل شستشو استفاده می‌کند. این بازوی شستشوی رباتیک حرکت رفت و برگشتی آب را با حرکت دورانی دوجهته ترکیب می‌کند تا به منظور شستشوی تمیز ظرف‌ها فارغ از شکل و محل آنها، آب به همه جهت‌ها بپاشد. MultiMotion در زمان هم صرفه‌جویی می‌کند و کل سیکل شستشو را در ۵۹ دقیقه انجام می‌دهد.

ماشین ظرفشویی LDT8786ST با موتور بدون تسمه ال‌جی همان قدرت شویندگی مورد نظر کاربران را فراهم می‌آورد و با ۱۰ سال گارانتی پشتیبانی می‌شود. موتور اینورتر بدون تسمه به دستگاه قابلیت Dual Zone می‌دهد که شدت پاشش آب را در هر طبقه تنظیم می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود تا لیوان‌های شکننده به آرامی در قفسه بالایی شسته شوند، در حالی‌که ماهی‌تابه‌ها و قابلمه‌های کثیف در قفسه پایینی با فشار بالای آب شسته می‌شوند.

جدیدترین ماشین ظرفشویی ال‌جی به قابلیت EasyRack™ Plus مجهز شده است که می‌توان چینش قفسه‌های آن را تغییر داد. این قابلیت انعطاف‌پذیری شگفت‌انگیزی ایجاد می‌کند. EasyRack™ Plus فضای قابل استفاده قفسه را به حداکثر می‌رساند و باعث می‌شود در شستن ظروف بزرگ یا با شکل‌های نامتعارف مشکلی پیش نیاید. هر سه طبقه برای ظروف خاصی طراحی شده است: طبقه پایین برای بشقاب‌ها، کاسه‌ها، ماهی‌تابه‌ها و قابلمه‌ها؛ طبقه وسط برای لیوان‌ها و فنجان‌ها؛ و طبقه سوم برای وسایل آشپزخانه. تنها با یک لمس ساده، ارتفاع طبقه بالایی می‌تواند تنظیم شود تا فضای بیشتری برای وسایل بزرگتر ایجاد شود.

قابلیت‌های هوشمند این دستگاه به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا از وبسایت ال‌جی برنامه‌های شستشوی شخصی‌سازی شده را دانلود کنند. همچنین، زمانی که LDT8786ST نیاز به تمیزکردن داشت به کاربران اطلاع می‌دهد. این ماشین‌ ظرفشویی با قابلیت عیب‌یابی هوشمند ارائه می‌شود تا شرکت خدمات مشتریان بتواند از راه دور، بدون هزینه و در زمان کم از دستگاه رفع عیب کند.

LDT8786ST از استیل ضدزنگ شیک مشکی رنگ ساخته شده است که ظاهری مدرن به آشپزخانه شما می‌دهد. زمانی که ماشین‌ظرفشویی خاموش است، نمایشگر میکرو LED به طور کامل پنهان است و به ماشین ظرفشویی ظاهری زیبا و مینیمال می‌بخشد.

سئونگ جین جو، رئیس و مدیر اجرایی شرکت لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال‌جی می‌گوید:

ما برای ارائه یک ماشین ظرفشویی که آرامش خاطر مورد انتظار از محصولات ال‌جی را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان بیاورد راه درازی پیموده‌ایم. با LDT8786ST، خیال مردم از لوازم و ظروف آشپزخانه‌شان راحت خواهد بود. ما در پذیرفتن این مسئولیت اهمال نکرده‌ایم، برای این است که ال‌جی برند پیشگام لوازم خانگی جهان است.

ماشین ظرفشویی جدید ال‌جی در غرفه این شرکت در نمایشگاه CES واقع در لاس‌وگاس، سالن مرکزی، شماره 8204 از ششم تا نهم ژانویه به نمایش در خواهد آمد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده