کشف قدیمی‌ ترین یخچال ال‌ جی در ایران

کشف قدیمی‌ ترین یخچال ال‌ جی در ایران

چندی پیش ال‌جی و گلدیران فراخوانی دادند و از کسانی که یخچال ال‌جی قدیمی‌شان همچنان سالم و سرحال کار می‌کرد خواسته شد در مسابقه ال‌جی شرکت کنند و شانس برنده شدن جدید‌ترین یخچال چند در Next P به عنوان اولین و جدیدترین یخچال دارای سیستم تصفیه آب جهان را بدست آورند.

یخچال‌های ال‌جی بیش از سه دهه است با ارائه امکاناتی متمایز، میهمان خانواده‌های ایرانی هستند. این محصولات از همان زمان که با نام گلداستار در بازار می‌درخشیدند و بخشی از خاطرات خوب قدیمی را در ذهن‌ها حک کرده‌اند تا امروز که در قالب ساید‌بای‌سایدهای پیشرفته ال‌جی با در جدید (Door-in-Door) محبوبیت گسترده‌ای یافته‌اند، همواره تجلی کیفیت، دوام و طراحی زیبا بوده‌اند.

در همین راستا ال­‌جی و گلدیران طی فراخوانی توانستند وفادارترین یخچال‌ها و صاحبان‌اش را پیدا کنند.

در این فراخوان که با استقبال بیش از ۴۰ هزار نفری مردم ایران همراه بود در نهایت تعداد ۱۰۷ دستگاه از مناطق مختلف ایران جمع آوری شد که شرکت خدمات گلدیران پس از بررسی شماره سریال و اطمینان از سالم بودن این محصولات ، ۲۰ نفر را به عنوان دارنده قدیمی‌ترین یخچال‌های ال‌جی معرفی کرد. از بین این ۲۰ نفر سعید مهدی آبادی از کرمانشاه  به عنوان دارنده قدیمی‌ترین یخچال با قدمت بالای ۳۰ سال شناخته شد و جایزه خود را که یک دستگاه یخچال چند در  Next P بود دریافت کرد. همچنین علاوه بر وفادارترین یخچال و صاحبش، میان سایر شرکت‌کنندگان نیز قرعه‌کشی برگزار شد و به سه نفر منتخب، زهرا طاهری، امین رضایی و غزاله فلاح یخچال‌های مدرن BF-214PW ال‌جی اهدا شد.

منبع LG
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده