دسترسی به چت‌بات‌های سفارشی برای همه کاربران ChatGPT ممکن شد

پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱
مطالعه 1 دقیقه
عکس لپتاپ در وبسایت OpenAI صفحه ChatGPT
اکنون همه می‌توانند به‌طور رایگان از GPT-های سفارشی شرکت OpenAI استفاده کنند.
تبلیغات

OpenAI با آپدیت جدید چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT و معرفی مدل زبانی بزرگ GPT-4o ویژگی‌های جذابی در اختیار مشترکان پولی خود قرار داد و اکنون بسیاری از این ویژگی‌های پیشرفته به‌صورت رایگان برای همه‌ی کاربران دردسترس قرار گرفته‌اند.

ازجمله قابلیت‌های جدید ChatGPT می‌توان به امکان انتخاب مدل‌های دلخواه GPT، تحلیل داده‌ها، ساختار نمودار، تحلیل تصاویر بر اساس محتوا، آپلود فایل و حافظه‌ی مکالمه اشاره کرد.

مدل‌های دلخواه می‌توانند کاربردهای متنوعی داشته باشند، برای مثال در گذشته شاهد مدل‌هایی بودیم که نقش فرهنگ‌لغت یا راهنمای خرید از فروشگاه‌ را ایفا می‌کردند.

به‌نوشته‌ی ورج، قابلیت تحلیل داده در ChatGPT و ارائه‌ی نمودار به کاربران اجازه می‌دهد با اتصال اطلاعات وان‌ درایو و گوگل درایو خود به چت‌بات، تحلیل‌های سریع‌تر و نمودارهای دلخواه ایجاد کنند.

اکنون کاربران نسخه‌ی رایگان ChatGPT به بسیاری از قابلیت‌های پیشرفته‌ی GPT-4o دسترسی دارند اما همچنان برخی ویژگی‌ها فقط برای کاربران نسخه‌ی پولی در نظر گرفته‌شده‌اند که ازجمله می‌توان به محدودیت کمتر در تعداد پیام‌ها و مکالمات در استفاده از GPT-4o اشاره کرد. درصورتی که کاربران رایگان به سقف مجاز پیام‌ها برسند، به‌صورت خودکار به نسخه‌ی GPT-3.5 هدایت خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات