سامسونگ و گوگل روی قابلیت‌های بیشتر بر پایه هوش مصنوعی کار می‌کنند

شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
لوگو گوگل و سامسونگ روی نمایشگر بزرگ
همکاری میان سامسونگ و گوگل در حوزه‌ی هوش مصنوعی از هر زمان دیگری عمیق‌تر شده است.
تبلیغات

سامسونگ قبل‌ از اینکه گوگل قابلیت Circle to Search را برای پیکسل‌های خود معرفی کند، این ویژگی برای سری گلکسی S24 ارائه داد که نشان‌دهنده‌ی همکاری عمیق بین این دو شرکت در حوزه‌ی هوش مصنوعی است.

انتظار می‌رود در حوزه‌ی هوش مصنوعی همچنان شاهد همکاری‌های بیشتری میان گوگل و سامسونگ باشیم. پست حساب رسمی سامسونگ در ایکس و همچنین ریک اوسترلو، معاون ارشد بخش پلتفرم‌ها و دستگاه‌های گوگل، نشان می‌دهد دو شرکت مذکور برای توسعه‌ی ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی گوشی‌های هوشمند اندرویدی درحال همکاری هستند.

اوسترلو می‌گوید همکاری سامسونگ و گوگل اکنون از هر زمان دیگری عمیق‌تر شده و ادامه‌ی همکاری‌ها در حوزه‌ی هوش مصنوعی، فرصت‌های زیادی پیش روی هر دو شرکت قرار داده است.

سامسونگ اعلام کرد با کمک گوگل به‌دنبال دستیابی به چشم‌اندازی مشترک برای ارائه‌ی بهترین اکوسیستم محصولات و خدمات اندرویدی است و از قابلیت‌های هیجان‌انگیز برای تجربه‌ی هوش مصنوعی در اندروید و گلکسی خبر داد.

باتوجه‌به همکاری‌های کنونی سامسونگ و گوگل، به‌زودی شاهد ویژگی‌های هوش مصنوعی بیشتری در دستگاه‌های سامسونگ و گوگل خواهیم بود که با مشارکت این دو غول فناوری توسعه یافته‌اند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات