نسخه عمومی Adobe Express با هوش مصنوعی Firefly منتشر شد

پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
ادوبی اکسپرس
ادوبی با پایان‌دادن به نسخه‌ی بتای برنامه‌ی Adobe Xpress، این برنامه‌ی مبتنی‌بر هوش مصنوعی را به‌طور عمومی دردسترس کاربران قرار داد.
تبلیغات

ادوبی، نسخه‌ی تحت‌وب Adobe Express با فایرفلای (Firefly) را از حالت بتا خارج کرده و ابزارهای ویرایش تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی این شرکت اکنون به‌طور آنلاین دردسترس کاربران قرار دارند. علاوه‌براین به‌زودی شاهد انتشار نسخه‌ی موبایل این ابزارها خواهیم بود.

ادوبی در ژوئن ۲۰۲۳ ابزار هوش مصنوعی مولد خود موسوم‌به Firefly را به‌طور آزمایشی به Adobe Express اضافه کرد. این ویرایشگر همه‌کاره برای طراحی تصاویر، PDF و حتی ویدیو کاربرد دارد.

اکنون که نسخه‌ تحت‌وب‌ Adobe Express از حالت آزمایشی خارج شده، می‌توانید رایگان ازطریق مرورگر خود به این ابزار دسترسی داشته باشید.

گویند بالاکریشنان، کارشناس ارشد هوش مصنوعی در ادوبی می‌گوید:

طبق اعلام یکی از مدیران ارشد ادوبی، Adobe Express درحال متحول‌کردن نحوه‌ی تبدیل ایده‌ها به محتوای خیره‌کننده است. او می‌گوید ادوبی اخیراً نوآوری‌های هیجان‌انگیزی در بخش تولید تصویر، طراحی، ویدیو، صدا، فایل‌های PDF و موارد دیگر ارائه داده است.

نسخه‌ی تحت‌وب Adobe Express با Firefly به شناسه‌ی کاربری ادوبی نیاز دارد اما نیازی به ثبت اشتراک در سرویس Creative Cloud نیست. به‌هرحال نسخه‌ی پریمیوم این ابزار برای مشترکان Crative Cloud ارائه شده که امکانات خلاقانه‌ی بیشتری دارد. در نهایت نسخه‌ی اینترپرایز Adobe Express را داریم که با Experience Cloud ادغام می‌شود.

ریجت اسپوزیتو، نائب‌رئیس و مدیر Prudential Financial می‌گوید:

Adobe Express قبلاً با نام Adobe Spark شناخته می‌شد و نهایتاً سال ۲۰۲۱ بود که به عنوان ابزار آنلاین طراحی و با نام جدید شروع‌ به کار کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

تبلیغات

نظرات

تبلیغات