موتو تگ رونمایی شد؛ جایگزین ایرتگ برای گوشی‌های اندرویدی

سه‌شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
ردیاب هوشمند موتو تگ / Moto Tag موتورولا روی چمدان
موتو تگ ردیاب هوشمند جدیدی است که با اکوسیستم اندروید و شبکه‌ی Find My Device گوگل سازگاری دارد.
تبلیغات

ردیاب هوشمند اختصاصی موتورولا سرانجام رونمایی شد. این ردیاب هوشمند که رقیب شایسته‌ای برای ایرتگ به‌نظر می‌رسد، ۲۹ دلار قیمت دارد و با شبکه‌ی Find My Device اندروید سازگار است تا بتوانید وسایل گم‌شده را به‌راحتی پیدا کنید.

ردیاب هوشمند موتورولا افزون‌بر بلوتوث، به تراشه‌ی UWB مجهز است. این یعنی اگر موبایل شما به UWB مجهز باشد، می‌توانید موقعیت مکانی ردیاب را با دقت چشمگیر پیدا کنید؛ دقیقاً مثل قابلیتی که ایرتگ به کاربران آیفون ارائه می‌دهد.

ردیاب هوشمند موتو تگ / Moto Tag موتورولا در دست
Motorola

ردیاب هوشمند Moto Tag به گواهی IP67 مجهز است و حتی درصورت غوطه‌ور‌شدن در آب، سالم می‌ماند. این ردیاب به باتری CR2032 مجهز است و تا یک سال از باتری جدید بی‌نیاز خواهد بود.

فشردن دکمه‌ی روی موتو تگ به کاربر برای پیداکردن گوشی‌اش کمک خواهد کرد. دکمه‌ی چندکاره‌ی موتو تگ را می‌توان به‌عنوان شاتر برای دوربین گوشی موتورولا نیز استفاده کرد.

ردیاب هوشمند موتو تگ / Moto Tag موتورولا روی دوچرخه
Motorola

ظاهراً موتو تگ با قاب‌هایی که برای ایرتگ اپل تولید شده‌اند، سازگار است. بر‌اساس گفته‌ی موتورولا، ردیاب هوشمند این شرکت را می‌توان با اکثر لوازم جانبی متفرقه‌ای که هم‌اکنون در بازار موجود هستند، استفاده کرد.

موتو تگ از ۲ آگوست ۲۰۲۴ (۱۲ مرداد ۱۴۰۳) روانه‌ی بازار می‌شود. بسته‌‌ای شامل چهار دستگاه موتو تگ با قیمت ۹۹ دلار فروخته می‌شود و قیمت هر موتو تگ به‌تنهایی ۲۹ دلار است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات