سامسونگ چند قابلیت قلم دیجیتال گلکسی زد فولد ۳ را به نمایش گذاشت

سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
سامسونگ با انتشار تصاویری، امکاناتی که S Pen در سری گلکسی زد فولد ۳ به کاربران ارائه می‌دهد به نمایش گذاشت.

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سامسونگ گلکسی زد فولد ۳ 5G این است که این دستگاه از دو نوع S Pen پشتیبانی می‌کند که یکی از آن‌ها S Pen Fold Edition و دیگری S Pen Pro است. ممکن است امسال خبری از گلکسی نوت نباشد، اما زد فولد تمام ویژگی‌های قدرتمند مربوط به یادداشت‌برداری و سایر میانبرهای قلم این خانواده را به ارث برده است. در ادامه چند نکته جالب از توانایی‌های قلم دیجیتال گلکسی زد فولد ۳ 5G را که توسط سامسونگ به نمایش گذاشته شده است مشاهده می‌کنید.

به گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، اولین گزینه، پشتیبانی از حالت نوشتن دستی است و می‌توانید هنگام فعال بودن ویژگی مذکور، به‌سرعت ایده‌های خود را بدون نیاز به صفحه‌کلید یادداشت کنید. پس از نوشتن، متنی که به‌صورت دیجیتال درآمده است به‌راحتی در اپلیکیشن‌های دیگر کپی یا با اپ Notes سامسونگ همگام‌سازی می‌شود.

این قابلیت در حالت تماس تصویری نیز کار می‌کند. درواقع حالت تاشوی این دستگاه به شما اجازه می‌دهد دوربین را سمت خود بگیرید، درحالی‌که می‌توانید به‌راحتی در قسمت پایینی گوشی هوشمند شروع به یادداشت‌برداری کنید. این کار با سری گلکسی نوت امکان‌پذیر نبود.

اکنون انتخاب متن با استفاده از S Pen نیز آسان‌تر شده است. برای انجام این کار، کافی است روی قسمتی که می‌خواهید متن آن را کپی کنید، یک مستطیل بکشید؛ باقی کارها به‌صورت خودکار انجام می‌شود.

می‌توانید با استفاده از قلم دیجیتال به‌سرعت بخش‌های مورد نظر خود در فایل‌ها را هایلایت یا به آن‌ها نظر اضافه کنید.

اپلیکیشن تقویم به شما اجازه می‌دهد نکات مهم هرروز را روی آن بنویسید و با استفاده از نمادهای مختلف، اتفاقات مهم را علامت‌گذاری کنید؛ دقیقا همان‌طور که می‌توانید روی یک تقویم معمولی کاغذی این کارها را انجام بدهید.

نظر شما همراهان زومیت درباره قابلیت‌های جذاب قلم دیجیتال سامسونگ در گلکسی زد فولد ۳ چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود