پد شارژ بی‌سیم ایرپاور اپل در دست تولید است

پد شارژ بی‌سیم ایرپاور اپل در دست تولید است

بر اساس اطلاعات منتشرشده در توئیتر، پس از مدت‌ها انتظار، احتمالا به‌زودی شاهد عرضه‌ی پد شارژ بی‌سیم ایرپاور توسط اپل خواهیم بود.

مدت‌ها است که کاربران منتظر عرضه‌ی پد شارژ بی‌سیم اپل موسوم به ایرپاور هستند. اکنون به نظر می‌رسد پس از انتظار طولانی، تولید این محصول شروع شده است. بر اساس توئیت منتشرشده توسط ChargerLAB، به‌گفته‌ی «منابع معتبر»، اپل در حال تولید این پد شارژ بی‌سیم است.

اگر این خبر صحت داشته باشد، پس از انتظار طولانی، کاربران به‌زودی می‌توانند این محصول را خریداری کنند. سابقه‌ی معرفی ایرپاور به سپتامبر ۲۰۱۷ باز می‌گردد، زمانی که ساکنان کوپرتینو آیفون ۸ و آیفون ۱۰ را با قابلیت شارژ بی‌سیم معرفی کردند. علاوه‌بر گوشی‌ها، این پد می‌تواند اپل واچ و ایرپادها را هم شارژ کند. هرچند اپل قیمتی برای این محصول مشخص نکرده بود؛ اما انتظار می‌رفت که در سال ۲۰۱۸ شامل عرضه‌ی ایرپاور باشیم.

شایعاتی نیز وجود داشتند که از عرضه‌ی این محصول در ماه مارس سال ۲۰۱۸ خبر می‌دادند؛ اما می‌دانیم که این تاریخ هم فرا رسید و شایعات به حقیقت تبدیل نشدند. اپل هم از زمان معرفی این محصول در رابطه با آن توضیحی نداده و در هیچ‌کدام از رویدادهای اصلی این شرکت خبری از ایرپاور نبوده است.

Apple AirPower

در ژوئن ۲۰۱۸ هم شایعاتی منتشر شدند که از چالش‌های فنی پیش‌روی اپل در زمینه‌ی تولید این محصول خبر می‌دادند. بر اساس این شایعات، به‌دلیل پیچیدگی‌های مربوط به شارژ همزمان سه دستگاه، کوپرتینونشینان با مشکل افزایش بیش از حد دما مواجه بودند. کارشناسان هم مدتی پیش ابراز امیدواری کرده‌ بودند که این محصول در اواخر ۲۰۱۸ یا اوائل ۲۰۱۹ راهی بازار شود.

از سوی دیگر، برخی شایعات به ارائه‌ی نسخه‌ی جدید ایرپاد در سال جاری اشاره می‌کنند؛ بر اساس این شایعات، پشتیبانی از شارژ بی‌سیم یکی از ویژگی‌های ایرپادهای جدید خواهد بود. بر همین اساس، یکی از دلائل احتمالی تأخیر اپل در عرضه‌ی ایرپاور، انتظار برای آماده شدن ایرپادهای جدید است. به‌ ادعای وبسایت MacRumors، گزارش‌هایی منتشر شده‌اند که از حل مشکل افزایش دما در این محصول خبر می‌دهند.

اگر ادعای ChargerLAB صحت داشته باشد، در آینده‌ی نزدیک اخبار بیشتری از ایرپاور منتشر خواهد شد. طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط آن‌ها در توئیتر، این محصول توسط شرکت Luxshare Precision تولید می‌شود که در حال حاضر تولید ایرپاد و برخی کابل‌های استفاده‌شده در محصولات اپل را بر عهده دارد. هرچند تمام اطلاعات از عرضه‌ی ایرپاور در آینده‌ی نزدیک خبر می‌دهند؛‌ اما با توجه به سوابق پیشین، بهتر است در رابطه با این اخبار بیش از اندازه خوش‌بین نباشیم.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده