پوکوفون F1 به‌روزرسانی MIUI 11 را دریافت می‌کند

گوشی هوشمند پوکوفون اف وان که سال گذشته معرفی شده بود، به‌روزرسانی نسخه‌ی یازدهم رابط کاربری شیائومی با نام MIUI 11 را دریافت می‌کند. 

مردادماه سال گذشته،  معرفی شد. دو روز قبل نیز شیائومی در کنار معرفی گوشی‌های هوشمند می ۹ پرو و می میکس آلفا، نسخه‌ی یازدهم رابط کاربری  در دسترس کاربران قرار گیرد. 

شیائومی فهرستی بالغ بر ۴۰ دستگاه خود را که قرار است به‌روزرسانی MIUI 11 را دریافت کنند، به‌اشتراک گذاشت؛ اما ظاهرا نام گوشی هوشمند پوکوفون F1 در این فهرست وجود ندارد. گفتنی است، در بازار هند این گوشی هوشمند با نام Poco F1 به‌فروش می‌رسد.

MIUI 11

باتوجه به اینکه نام پوکوفون اف وان در فهرست گوشی‌های هوشمند دریافت‌کننده‌ی رابط کاربری جدید شیائومی دیده نمی‌شد، Alvin Tse، مدیرعامل Pocophone Global در توییتی تأیید کرد که فهرست منتشرشده از سوی شیائومی، تنها مربوط به دستگاه‌هایی است که در بازار چین عرضه می‌شوند و با توجه به اینکه پوکوفون اف وان در بازار هند به‌ فروش می‌رسد، نامش در این فهرست دیده نمی‌شود. وی در توییت دیگری اضافه کرد که گوشی هوشمند پوکوفون F1 نیز به‌روزرسانی نسخه‌ی یازدهم رابط کاربری شیائومی را دریافت خواهد کرد. 

MIUI 11

انتظار می‌رود که رابط کاربری MIUI 11 از اواسط ماه اکتبر (اواخر مهرماه) در چین منتشر شود. نسخه‌ی جهانی MIUI 11 با کمی تأخیر ولی به‌فاصله‌ی کمی منتشر می‌شود. شیائومی فهرست کاملی از دستگاه‌های عرضه‌شده در بازار چین که نسخه‌ی یازدهم رابط کاربری را دریافت می‌کنند، منتشر کرده است. 


زومیت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید