نسخه‌ 5G شیائومی می 9 با نمایشگر QHD، لرزشگیر OIS و باتری پرحجم‌تر به بازار عرضه می‌شود

نسخه‌ی 5G شیائومی می ۹ احتمالا با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس، نمایشگر 2K، سیستم لرزشگیر OIS و باتری پرظرفیت‌تر به بازار عرضه خواهد شد. 

شایعه‌های مختلفی درباره‌ی معرفی گوشی هوشمند شیائومی با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G مطرح شده بود. حتی در اخبار غیررسمی گفته شده بود این دستگاه 5G گواهینامه‌هایی نیز در چین دریافت کرده‌ است. اطلاعاتی که تاکنون درباره‌ی دستگاه 5G شیائومی به‌اشتراک گذاشته شده، حاکی از آن است که گوشی هوشمند مذکور از شما‌ره‌ مدل M1908F1XE بهره می‌برد و دستگاهی از سری می میکس خواهد بود. بااین‌حال براساس آخرین اخبار، گوشی هوشمندی که از آن صحبت می‌شود، نسخه‌ی 5G شیائومی می ۹ است. 

شیائومی می ۹ / Xiaomi mi 9

توییت Xiaomishka، به برخی مشخصات این دستگاه اشاره می‌کند: 

همکار چینی من گفته است نسخه‌ی 5G شیائومی می ۹ با شماره مدل M1908F1XE مشخصاتش به‌شرح زیر خواهد بود: 

۱. نمایشگر بزرگ‌تر با رزولوشن 2K

۲- سیستم جدید لرزشگیر OIS پلاس

۳. باتری با ظرفیت بیشتر 

۷ اوت ۲۰۱۹ (۱۶ مرداد ۱۳۹۸)

مقاله‌ی مرتبط:

Xiaomishka اعلام کرده است منبع موثقی این اطلاعات را دراختیارش گذاشته و نسخه‌ی 5G شیائومی می ۹ علاوه‌بر قابلیت اتصال به شبکه‌ی اینترنت پرسرعت، با ویژگی‌های ارتقایافته‌ی جدیدتری در مقایسه با نسخه‌ی معمولی شیائومی می ۹ به بازار عرضه خواهد شد. درنتیجه با توجه به توییت منتشرشده، باید منتظر دستگاهی با نمایشگر بزرگ‌تر و رزولوشن 2K باشیم که به‌نظر می‌رسد منظور سازنده‌ی چینی همان نمایشگر QHD بوده است. 

به‌علاوه، دوربین اصلی نسخه‌ی 5G می ۹ از سیستم لرزشگیر OIS بهره می‌برد و این پرچم‌دار با باتری پرظرفیت‌تر و پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۴۵ واتی دردسترس کاربران قرار خواهد گرفت. احتمال دارد نسخه‌ی جدید می ۹ با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس به بازار عرضه شود که البته تنها در حد گمانه‌زنی است. درنهایت، باید منتظر باشیم و ببینیم گوشی هوشمند 5G شیائومی که تاکنون شایعه‌های مختلفی درباره‌اش منتشر شده است، با چه مشخصاتی به بازار عرضه خواهد شد. 

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات