سامسونگ در کنار گلکسی نوت 10 احتمالا شارژر وایرلس جدیدی رونمایی می‌کند

سامسونگ قصد دارد در رویداد معرفی گلکسی نوت ۱۰، افزون‌ بر کهکشانی خود شارژر وایرلس جدیدی نیز رونمایی کند.

همان‌ طور که احتمالا می‌دانید، سامسونگ قصد دارد با برگزاری رویداد آنپکد (Unpacked) در ماه آینده، رسما نسل جدید سری گوشی‌های نوت را معرفی کند. معمولا در این رویداد، سامسونگ فقط به معرفی گوشی بسنده نمی‌کند و لوازم جانبی جدید و تبلت یا ساعت‌ هوشمند را نیز به نمایش می‌گذارد. این طور که به‌ نظر می‌رسد، گویا سنت یادشده امسال نیز ادامه خواهد داشت و طرفداران این برند کره‌ای می‌توانند انتظار دستگاه جدیدی را بکشند.

طبق اطلاعات جدیدی که به‌ دست آمده، انتظار می‌رود چشم‌بادامی‌ها شارژر وایرلس ۱۵ واتی جدیدی برای معرفی در رویداد آنپکد در نظر گرفته‌اند. براساس اسناد جدید FCC، سامسونگ در حال آزمایش شارژر بی‌سیم جدیدی با شماره‌مدل EP-N5200 است.

شارژر وایرلس

وب‌سایت XDA Developer معتقد است این شرکت شارژ مذکور را برای مدلِ آنلاک گلکسی نوت ۱۰ ویژه‌ی ایالات متحده‌ی آمریکا با شماره‌مدل SM-N975U و گلکسی نوت ۱۰ پلاس ورایزون با پشتیبانی از 5G با شماره‌مدل SM-N976V آزمایش می‌کند. از‌ این‌ رو، انتظار می‌رود دستگاه‌های یادشده از شارژر بی‌سیمی با حداقل قدرتِ ۱۵ واتی پشتیبانی کنند. این میزان قدرت پیش‌تر در دستگاه‌های پیشین سامسونگ نظیر گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۹ و گلکسی نوت ۹ پشتیبانی می‌شد؛ بنابراین، تفاوت زیادی را شاهد نیستیم.

مجوز FCC

پیش‌ از عرضه‌ی این محصول به بازار، ابتدا سامسونگ باید مجوز FCC آن را دریافت کند. در تصویر بالا، می‌توانیم برخی از مشخصاتی را مشاهده کنیم که FCC آن‌ها را تأیید کرده است. با‌ این‌ حال، هنوز درباره‌ی بسیاری از جنبه‌های این شارژر اطلاعی در دست نیست. به‌ عنوان‌ نمونه، هنوز نمی‌دانیم سامسونگ از چه شکل‌و‌شمایلی برای این شارژر استفاده می‌کند؛ اما انتظار نمی‌رود ظاهر آن تفاوت‌های بنیادینی با مدل پیشین این شرکت، یعنی EP-5100 داشته باشد. طبق شایعات، سامسونگ در جعبه‌ی گلکسی نوت ۱۰ شارژ سیمی ۲۵ واتی نیز قرار خواهد داد.

منبع xda-developers

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید