تصاویری از گوشی جدید اوپو با نمایشگر waterfall و لبه‌های دارای انحنا مشاهده شد

ویدئوهای جدیدی از گوشی هوشمند اوپو با نمایشگر waterfall دیده شد. انتظار می‌رود سال آینده معرفی این گوشی هوشمند را شاهد باشیم. 

اوایل تیر،  و حالا به‌ فاصله‌ی نزدیکی، خلاقیت و نوآوری دیگری را از چینی‌ها شاهد هستیم. تصاویر گوشی هوشمند جدید اوپو، نمایشگر با لبه‌های دارای انحنای ۸۸ درجه را نشان می‌دهد که هیچ‌ دکمه‌ای در کناره‌های دستگاه است.

نمایشگر جدید اوپو موسوم به نمایشگر waterfall ، با نسبت نمایشگر به بدنه‌ی ۱۰۰ درصدی، حاشیه‌های باریکی در قسمت بالایی و پایینی دستگاه دارد. تصاویر گوشی هوشمند جدید اوپو را برایان شن، قائم‌مقام این شرکت، ازطریق شبکه‌ی اجتماعی ویبو به‌اشتراک گذاشته است.

نمایشگر جدید اوپو باریک‌تر از نمایشگر گوشی هوشمند اوپو فایند ایکس است. متأسفانه در تصاویر به‌اشتراک گذاشته‌شده، پنل پشتی دستگاه را نمی‌توان دید؛ اما اگر به تصاویر دقت کنیم، متوجه می‌شویم که در قسمت لبه‌ها، ممکن است کارکردن با رابط کاربری این گوشی هوشمند کار ساده‌ای نباشد. هرچند باید در نظر داشته باشیم که تصاویر منتشرشده، رسمی و مربوط به محصول نهایی نیستند و انتظار می‌رود سال آینده معرفی گوشی هوشمندی با نمایشگر آبشاری را شاهد باشیم. 

اوپو نمایشگر Waterfall

اوپو نمایشگر Waterfall


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید