قم، میزبان دومین گردهمایی کسب‌وکارهای خانگی و محلی 

 دومین گردهمایی کسب‌وکارهای خانگی و محلی که با عنوان «رویداد باسلامی‌ها» شناخته می‌شود، ۳۰ خردادماه در قم برگزار می‌شود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این رویداد میزبان ده‌ها نفر از صاحبان مشاغل خانگی محلی و محصولات اصیل آن‌ها است. حضور در این رویداد برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

«رویداد باسلامی‌ها» که از چند ماه گذشته آغاز شده و به‌صورت چرخشی در شهرهای مختلف ایران برگزار می‌شود، یک گردهمایی مردمی با رویکرد ایجاد اشتغال‌های مستقل در خانه‌ها است. میهمانان این رویداد کسانی هستند که بدون وابستگی به سازمان‌های دولتی و حمایت‌های مالی، تنها با اراده و تلاش خود و خانواده‌شان کسب‌وکارهای خودشان را راه انداخته‌اند و با استفاده از «بازار آنلاین باسلام» به فروش محصولات‌شان مشغول‌ هستند.

در حال حاضر، بیش از چهار هزار نفر تولیدکننده و فروشنده از سراسر ایران با محصولات‌شان به بازار آنلاین «باسلام» پیوسته‌اند و مجموعا درکنار هم حدود ۵۰ هزار محصول خانگی و محلی را برای همه مردم  ایران عرضه کرده‌اند. در این بازار اینترنتی، محصولات مختلفی همچون خوراکی‌ها، پوشاک، صنایع دستی، آثار هنری، لوازم خانگی دست‌ساز، محصولات عطاری و حتی محصولات فرهنگی عرضه شده است.

بازار اینترنتی «باسلام» قدمی خلاقانه برای مقاوم‌سازی اقتصاد بر پایه تلاش مردمی و ایجاد اشتغال‌ پایدار، مخصوصا در شهرستان‌ها، روستاها و مناطق مرزی برداشته است. همه افراد علاقه‌مند به کسب‌وکار می‌توانند عضو این بازار شوند و محصولات خودشان را عرضه کنند، یا حتی با قرار گرفتن درکنار غرفه‌داران دیگر، الگوهای خوب پیدا کنند، یاد بگیرند و با استفاده از توانایی‌ها و استعدادهای خودشان وارد تولید و کسب‌وکار شوند.

 در این رویداد، تعدادی از غرفه‌دارهای شهر قم حاضر می‌شوند و جدیدترین محصولات‌شان را به‌صورت حضوری عرضه می‌کنند. همچنین در حاشیه رویداد، کارگاه‌های آموزشی برای مهارت‌های مربوط‌به کسب‌وکار خانگی آموزش داده می‌شود؛ مهارت‌هایی همچون عکاسی از محصولات با موبایل، تولید محتوای تبلیغاتی، اصول مشتری‌مداری و روش‌های تبلیغات. برنامه‌های تفریحی برای کودکان و خانواده‌ها نیز، بخش دیگری از حاشیه‌های جذاب «رویداد باسلامی‌ها» است؛ رویدادی که محلی برای آموزش، تماشا، تفریح و خلق یک شب خاطره‌انگیز و مفید برای همه خانواده‌ها است.

دومین «رویداد باسلامی‌ها» در تاریخ ۳۰ خرداد ماه ۹۸، از ساعت ۱۸ تا ۲۴ در بوستان نجمه قم (پارک دور شهر سابق) برگزار می‌شود. شرکت در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و تمهیداتی برای تست و خرید حضوری محصولات نیز در نظر گرفته شده است.

 

منبع باسلام

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات