مدیریت آنلاین کارمندان با نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس

امروزه در اکثر کسب‌وکارها و اداره‌ها حقوق و مزایا به‌صورت ساعتی پرداخت خواهد شد؛ یعنی کارمندان به‌ازای ساعت‌های فعالیت خود در شرکت حقوق دریافت خواهند کرد. در چنین مواقعی این سؤال پیش می‌آید که چگونه می‌توان تمامی ساعت‌های حضور کارمندان را به‌صورت یکپارچه و جامع مدیریت کرد؟

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 با استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب جامع اطلس که حاصل تلاش سالیان سال مهندسان این مرزوبوم است به‌سادگی تمامی نیازهای شما در رابطه با حضور و غیاب کارمندان و دیگر اشخاص رفع خواهد شد و لازم نیست دیگر نگران محاسبات سنگین و خسته‌کننده ساعت‌های کاری اداره خود باشید.

نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس؛ بهینه‌ترین راهکار مدیریت مجموعه شما

علاوه‌بر بحث یکپارچگی و مدیریت حقوق کارمندان، نظم و انضباط نیز در هر زمینه‌ای یکی از مواردی است که بسیار حائز اهمیت است. فرض کنید شما قصد حضور و غیاب اشخاصی را به‌صورت دستی دارید. در این حالت مشکلات متعددی مانند زمان‌بر بودن، دقت پایین، عدم یکپارچگی، عدم مشاهده معیارهای پارامتریک و دیگر موضوعات پیش خواهد آمد اما در زمان استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس تمامی این امور به‌صورت خودکار انجام خواهد شد و دیگر نیاز نیست نگران چیزی باشید.

نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس؛ پاسخگوی نیازهایی که حتی به آن فکر هم نمی‌کنید.

شرکت طرح و پردازش غدیر با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه نرم‌افزار حضور و غیاب هم‌اکنون توانسته جامع‌ترین نرم‌افزار حضور و غیاب را با امکاناتی بی‌نظیر در سه نسخه ویندوز، داس عرضه کند.

کاربران و مدیرانی که همواره به‌دنبال مدیریت حضور و غیاب کارمندان خود هستند تا بتوانند در پایان ماه توسط معیارهای مختلفی کارمندان را ارزیابی کنند بهترین انتخاب برای آن‌ها نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس است؛ زیرا به‌لطف امکاناتی نظیر سرعت و دقت بالای محاسبات، واسط کاربری ساده و البته زیبا، تطبیق‌پذیری با نیازهای مشتری و قابلیت توسعه‌پذیری این نرم‌افزار هم‌اکنون به کامل‌ترین نرم‌افزار موجود در بازار تبدیل‌ شده که بدون رقیب در زمینه مدیریت سامانه‌های حضور و غیاب یکه‌تاز است و با اطمینان می‌توان گفت تا سال‌های سال هیچ رقیبی نمی‌تواند به گردپای نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس هم نزدیک شود.

شرکت طرح و پردازش غدیر با ۱۰ سال تجربه در این زمینه به امکاناتی فکر و آن‌ها را در نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس تعبیه کرده است که شاید شرکت‌های رقیب ۱۰ سال آینده تازه به فکر راه‌اندازی آن باشند اما تمامی این امکانات با قیمتی باورنکردنی هم‌اکنون در دستان شما خواهد بود.

برای دراختیارداشتن این نرم‌افزار حضور و غیاب بی‌نظیر و کاربردی با تمامی امکانات و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید هم‌اکنون با شماره تماس ۰۲۱۸۵۵۳۰ با کارشناسان شرکت طرح و پردازش غدیر تماس گرفته تا علاوه‌بر اینکه با پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید از مشاوره رایگان www.ghadirco.net شرکت نیز استفاده کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را با بهترین کارایی برای شرکت و مجموعه خود به ارمغان آورید.

شما هم‌اکنون می‌توانید برای استفاده از نسخه رایگان نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس وارد سایت شرکت طرح و پردازش غدیر شده و از امکانات نسخه دمو نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس استفاده کنید تا به‌صورت کاملا رایگان به شما اثبات شود که نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس کاملا کاربردی بوده و هیچ رقیبی ندارد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس

یکی از مواردی که اکثر مدیران در پایان هر ماه زمان زیادی را صرف آن خواهند کرد مدیریت و جمع‌بندی اطلاعات مرتبط با مرخصی‌ها و درخواست‌های مطرح‌شده کارمندان مبنی بر مرخصی است که بدون دراختیارداشتن نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس کاری بس دشوار است.

درکنار مدیریت جامع مرخصی کارمندان، شما به‌عنوان مدیر یک شرکت باید به‌صورت یکپارچه جمع‌بندی کلی از عملکرد کارمندان خود را نیز داشته باشید و بدانید میزان فعالیت هر کارمند در هر زمینه چقدر است. درنتیجه داشتن یک نرم‌افزار حضور و غیاب برای مدیریت تمامی این اطلاعات بسیار کاربردی خواهد بود.

به‌عنوان‌مثال شما باید بدانید هر کارمند به چه میزان اضافه‌کار داشته، چند بار به مأموریت رفته و چند بار از مرخصی استفاده کرده است. شاید هم به‌دلیل خستگی از حجم این همه محاسبات به‌دنبال این هستید تا بتوانید قوانینی را وضع کنید تا به این اوضاع نابسامان نظمی ببخشید پس در یک کلمه شما به نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس نیاز دارید.

 پیشنهاد ما به شما این است که هم‌اکنون نسبت به خرید جامع‌ترین نرم‌افزار حضور و غیاب یعنی اطلس اقدام کنید؛ زیرا این نرم‌افزار به‌صورت خودکار تمامی این محاسبات را برای شما انجام خواهد داد و شما با چند کلیک ساده می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتایج را مشاهده کنید و دیگر نگران محاسبات آن یا ذخیره‌سازی و بایگانی اطلاعات نباشید.

درواقع یکی از راهکارهای بهینه مدیریت هر سازمان استفاده از اتوماسیون‌های اداری یا نرم‌افزار حضور و غیاب است که این موضوع دقیقا زمینه تخصصی شرکت طرح و پردازش غدیر است که بالغ‌بر ۱۰ سال روی آن تحقیق کرده و این تحقیق و توسعه هنوز هم ادامه دارد پس به‌قول‌ معروف کار را به کاردان بسپارید و بهترین سامانه جامع و نرم‌افزار حضور و غیاب را از ما بخواهید.

اطلس

نرم‌افزار حضور و غیاب با قابلیت کنترل تردد و کارکرد کارکنان

نرم‌افزار توسعه‌یافته توسط تیم تحقیقاتی شرکت طرح و پردازش غدیر به‌راحتی می‌تواند در پیچیده‌ترین سازمان‌ها نیز به‌آسانی تردد کارکنان و میزان کارکرد آن‌ها را با رعایت تمامی جزئیات کنترل و خیال شما را از بابت مدیریت صحیح آن‌ها راحت کند؛ زیرا هیچ سیستمی نمی‌تواند در روند مدیریت و محاسبات نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس خللی ایجاد کند. بنابراین، درنهایت درست‌ترین آمار و ارقام به‌صورت یکپارچه و دسته‌بندی‌شده دراختیار شما مدیر محترم قرار خواهد گرفت تا تنها با چند کلیک بتوانید تصمیم خود را اتخاذ کنید.

ماژول‌های کاربردی نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس

علاوه‌بر امکانات اصلی سامانه جامع مدیریت حضور و غیاب اطلس شما این امکان را خواهید داشت تا از ماژول‌های ویژه شرکت که برای مدیریت بیشتر و جزئی‌تر توسعه‌ یافته استفاده کنید. به‌طور مثال شما می‌توانید نرم‌افزار حضور و غیاب خود را به ماژول‌های محاسبه خودکار دستمزد، اطلس ارباب‌رجوع، اپلیکیشن موبایل اطلس یا دیگر سیستم‌های اداری شخصی‌سازی‌شده متصل کنید و از آن بهره ببرید.

نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس دارای بیش از ۲۵۰ قانون متعلق به مرخصی، اضافه‌کار و دستمزد است اما با این اوصاف شما می‌توانید قانون‌های شخصی خود را نیز در آن اعمال کنید و شرکت خود را دقیقا مطابق میل خود مدیریت کنید و بدون اینکه دردسری داشته باشید در کوتاه‌ترین زمان ممکن با چند کلیک همه را از تغییرات آگاه کرده و قوانین جدیدی را وضع کنید.

شما همچنین قابلیت مدیریت سطح‌های دسترسی و نقش‌های کاری کاربران را نیز در نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس دارا هستید. در یک‌ کلام شما به‌عنوان یک مدیر هر کار نشدنی را می‌توانید در کسری از ثانیه انجام دهید و تنها خرج آن‌ هم چند کلیک است و هیچ زحمتی برای شما نخواهد داشت به‌معنای واقعی شما معجزه مدیریت را در دستان خود حس خواهید کرد.

موتور محاسباتی نرم‌افزار حضور و غیاب جداگانه طراحی‌ شده است

یکی از مواردی که باعث پیشی گرفتن سامانه اطلس از رقبا شده است جداسازی موتور محاسبات از دیگر بخش‌ها است؛ زیرا یکی از زمان‌برتر و پیچیده‌ترین کارها محاسبات مرتبط با کارکرد است که باتوجه‌به معماری نرم‌افزار اطلس این محاسبات به‌صورت جداگانه انجام خواهد شد تا در کسری از ثانیه بتوانید نتایج موردنظر خود را مشاهده کنید و از کیفیت بالای نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس لذت ببرید به انتخاب خود افتخار کنید.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس به‌صورت خلاصه

در پایان تنها ذکر یک نکته اساسی است که معمولا یکی از مشکلات تمامی مدیران زمان کم برای کارهایشان است بنابراین، شما که وقت کمتری برای رسیدگی به کارهای جانبی دارید نیاز نیست تا کاملا مطالب مرتبط با نرم‌افزار حضور و غیاب اطلس را مطالعه کنید بلکه تنها کافی است ویژگی‌های خلاصه‌شده زیر را بخوانید و لذت ببرید و سپس با شماره‌گیری تلفن‌های تماس شرکت از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید بهترین تصمیم‌ بگیرید و تغییرات را از همین‌ الان آغاز کنید تا در پایان ماه شاهد این حجم از تفاوت باشید.

ازجمله ویژگی‌های خاص سامانه حضور و غیاب اطلس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتباط موتور محاسباتی با اطلس اصلی ازطریق وب‌سرویس‌ها
 • محاسبه خودکار کارکرد درزمانی که هیچ استفاده از منابع انجام نمی‌شود (شب‌ها)
 • محاسبه هوشمند اطلاعات اشخاص و تغییرات مرتبط با آن‌ها
 • استفاده بهینه از منابع سرورها
 • قابلیت مدیریت و بودجه‌بندی مرخصی‌ها به همراه محاسبه مرخصی‌های قابل پرداخت و غیرقابل پرداخت
 • کنترل و مدیریت استفاده از مرخصی و تعداد مرخصی‌های مجاز هر کارمند
 • سادگی در کار با سیستم و محیط کاربری جذاب و دل‌نشین
 • سازگاری با سیستم اطلاعات مرکزی و اکتیو دایرکتوری
 • امکان مشاهده گزارش‌ها کارمندان به‌صورت شبکه‌ای یا گرافیکی
 • قابلیت ثبت درخواست مرخصی و همچنین مشخص‌کردن جانشین
 • قابلیت محاسبه کارکرد و دستمزد در پایان ماه
 • قابلیت جداسازی اطلاعات بخش‌های مختلف سازمان و مدیریت به‌صورت جداگانه
 • موفق در تمامی آزمون‌های امنیتی و کسب درجه امنیتی بسیار بالا

 

منبع ghadirco

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید