شاتل موبایل از فروشگاه جدید اینترنتی خود رونمایی کرد

 شاتل موبایل، فروشگاه جدید اینترنتی خود را رونمایی کرد که کاربران می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه که ظاهر جدیدی دارد، محصولات شاتل موبایل را خریداری کنند.

شاتل موبایل به‌عنوان نسل جدید تلفن همراه در راستای ایجاد سهولت و تجربه‌ای مطلوب برای متقاضیان و مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل، فروشگاه اینترنتی جدید خود را با محیطی آسان و کاربر پسند راه‌اندازی کرد.

از این پس کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس shop.shatelmobile.ir نسبت به خرید محصولات شاتل‌موبایل شامل سیم‌کارت، مودم، بسته‌های ترکیبی و شارژ به‌صورت آنلاین اقدام کنند.

گفتنی است شاتل‌موبایل با بهینه‌سازی فضای فروشگاه اینترنتی خود و ایجاد محیطی مؤثر و دوستانه، این امکان را فراهم کرده تا متقاضیان به‌سادگی با انتخاب شماره دلخواه و ورود و تکمیل اطلاعات هویتی نسبت به خرید سیم‌کارت اقدام کنند. در این پورتال مودم‌های شاتل‌موبایل به همراه بسته اینترنت رایگان نیز به کاربران عرضه می‌شود. افزون بر این، مشترکین جدید و قدیمی این اپراتور نسل جدید تلفن همراه‌با ورود به فروشگاه اینترنتی می‌توانند بسته‌های افزایشی متنوع و مقرون‌به‌صرفه و نیز شارژ مورد نیاز خود را با اتصال به درگاه بانک خریداری کنند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات