استفاده از سه لرزش گیر اپتیکال در هواوی P20 پرو

با توجه به کالبدشکافی انجام‌شده روی هواوی P20 پرو، این دستگاه از سه لرزش‌گیر اپتیکال استفاده کرده است.

هواوی در سال جاری برای پرچم‌دار خودش سنگ تمام گذاشت و این بار با معرفی نسخه P20 پرو قدرت بازوی خود را در بازار قوی‌تر کرد. هواوی P20 پرو قسمت‌های هیجان‌انگیزی دارد که پیشتر در زومیت مطلبی با عنوان ۱۰ نکته هواوی P20 و هواوی P20 پرو درباره‌ی آن منتشر شد. بر اساس صحبت‌های رسمی شرکت تنها حسگر ۸ مگاپیکسل تله فوتو به‌صورت رسمی از OIS یا لرزش‌گیر اپتیکال استفاده کرده اما در کابلد شکافی‌های انجام‌شده مشخص شد که هر سه لنز از لرزش‌گیر اپتیکال بهره برده‌اند. این می‌تواند نقطه عطفی برای P20 پرو به‌حساب بیاید.

حسگر های هواوی P20 پرو

هواوی روی دوربین سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده است، ازاین‌رو انتظار نتایج درخشانی را از دو پرچم‌دار تازه‌نفس این شرکت داریم. به نظر می‌رسد بهینه‌سازی نرم‌افزاری و استفاده از هوش مصنوعی در زمینه تثبیت سازی تصاویر به‌صورت دیجیتالی از اهمیت بیشتری برای هواوی برخوردار بوده به همین دلیل تمایلی به تمرکز برای معرفی OIS در هر سه حسگر نداشته است. ترکیب قدرت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای تثبیت بیشتر تصاویر هنگام تصویربرداری می‌تواند قابلیت بسیار خوبی در هر اسمارت‌فون باشد.

جعبه‌گشایی P20 پرو هواوی را از دست ندهید و منتظر نقد و بررسی کامل این دستگاه در زومیت باشید. نظر شما در مورد عملکرد P20 پرو در بازار چیست؟

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید