سامسونگ سیاست نام‌گذاری سری گلکسی اس را تغییر می‌دهد

مدیرعامل سامسونگ در مصاحبه‌ای در حاشیه‌ی MWC 2018، شایعه‌ی تغییر نام گلکسی اس ۱۰ را تأیید کرد.

شایعات اخیر در مورد پرچم‌دار بعدی شرکت سامسونگ از تغییر روند نام‌گذاری سامسونگ خبر داده بودند. با توجه به این‌که گلکسی اس ۹ اخیرا معرفی شد، انتظار می‌رود پرچم‌دار بعدی گلکسی اس ۱۰ نام داشته باشد که سامسونگ با تأیید شایعات یادشده، از تغییر نسبی روند نام‌گذاری سری پرچم‌دار خود خبر داد.

در حاشیه‌ی مراسم رونمایی از اس ۹ در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۸، دی‌جی کُه، مدیر بخش موبایل سامسونگ، طی مصاحبه‌ای اعلام کرد این احتمال وجود دارد که سبک نام‌گذاری سری گلکسی اس دستخوش تغییراتی شود و پرچم‌دار بعدی که در نشریه‌ها از آن با عنوان گلکسی اس ۱۰ یاد می‌شود، در واقع نام دیگری داشته باشد.

این اولین باری نیست که در مورد وجود چنین احتمالی صحبت می‌شود؛ اما تاکنون سامسونگ اظهار نظری در این رابطه نکرده بود. این اولین بار است که این شرکت رسما این شایعه را تأیید می‌کند و از تغییر نام‌گذاری سری گلکسی اس صحبت می‌کند.

کوه در پاسخ به این سؤال که آیا شرکت کره‌ای قصد دارد نام گلکسی اس را به کلی تغییر دهد، گفت:

سامسونگ همچنان از نام گلکسی استفاده خواهد کرد؛ اما در نظر دارد رویه‌ی استفاده از S و یک عدد پس از آن را تغییر دهد.

شایعه‌ای که اخیرا منتشر شد از تغییر نام سری پرچم‌دار سامسونگ به گلکسی اکس خبر می‌داد و حالا مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ این شایعه را تأیید کرده است. فعلا مشخص نیست تصمیم نهایی در خصوص نام‌گذاری پرچم‌دار بعدی سامسونگ، انتخاب نام گلکسی اکس باشد یا نه؛ اما قطعا عبارت گلکسی جزئی از نام این گوشی خواهد بود.

ناگفته پیدا است که در ماه‌های آتی شایعات بسیاری در خصوص پرچم‌داری که از آن با گلکسی اس ۱۰ یاد می‌شود خواهیم شنید. با توجه به این‌که زمان زیادی تا معرفی این گوشی باقی مانده است، هرگونه صحبت در خصوص ماهیت این گوشی در حد شایعه و حدس و گمان است. نظر شما زومیتی عزیز در مورد نام‌گذاری گوشی بعدی سری اس چیست؟


منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید