گلکسی نوت 8 ویژه المپیک زمستانی 2018 به ورزشکاران ایرانی اهدا شد

پس از عذرخواهی رسمی کمیته‌ی بین‌المللی المپیک از ایران به‌ دلیل اتفاقات اخیر، هدایای سامسونگ به ورزشکاران ایرانی حاضر در رقابت‌های المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ تقدیم شد.

چنانچه زومیت را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که روز گذشته، کمیته‌ی بین‌المللی المپیک طی نامه‌ای رسمی به کمیته‌ی ملی المپیک ایران بابت ناهماهنگی‌های پیش‌آمده در جریان توزیع هدایای المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ‌چانگ از ورزشکاران ایرانی عذرخواهی کرد و پس از آن ورزشکاران ایرانی روز شنبه ۲۱ بهمن‌ماه ۹۶، طی مراسمی گوشی‌های گلکسی نوت ۸ ویژه‌ی المپیک پیونگ‌چانگ را دریافت کردند.

هدایای تقدیمی سامسونگ به ورزشکاران المپیک پیونگ چانگ

سامسونگ پیش از این ۴ هزار دستگاه گوشی گلکسی نوت ۸ ویژه‌ی المپیک زمستانی ۲۰۱۸ برای توزیع میان تمامی ورزشکاران در اختیار کمیته‌ی بین‌المللی المپیک قرار داده بود و مدعی است که نقشی در توزیع این هدایا ندارد. پس از انتشار خبری مبنی بر تعلق‌ نگرفتن این جوایز به ورزشکاران کشورمان، این مسئله با اعتراض جدی کمیته‌ی ملی المپیک و واکنش گسترده‌ی کاربران در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد؛ اما با پیگیری‌های انجام‌شده، در نهایت هدایا به ورزشکاران ایرانی تحویل شد و کمیته‌ی بین‌المللی المپیک نیز در نامه‌ای رسمی از نمایندگان ایرانی عذرخواهی کرد.

مسعود فیاضی، مدير روابط عمومی و مسئوليت‌های اجتماعی سامسونگ، در این مورد می‌گوید:

به‌محض اطلاع از موضوع، با اينکه قصور از طرف سامسونگ نبود، با مسئولان کميته‌ی جهانی المپيک صحبت کرديم و در نهايت نيز مشکل حل و مشخص شد که موضوع ارتباطی با شرکت سامسونگ نداشته و تنها يک سوءتفاهم و ناهماهنگی در توزیع بوده است.

هدایای تقدیمی سامسونگ به ورزشکاران المپیک پیونگ چانگ

او با اشاره به اینکه سامسونگ همواره به فرهنگ، هنر و جامعه ایران احترام می‌گذارد، افزود:

ما همیشه حامی مشتریانمان در ايران هستيم و آرزو می‌کنیم نمایندگان و ورزشکاران ایرانی تجربه‌ای موفق و فوق‌العاده در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ داشته باشند. نشانه‌های این نگرش خاص و همراه با احترام در عملکرد این شرکت در تمامی حوزه‌ها قابل مشاهده است. از برگزاری کمپین حمل مشعل المپیک و اعزام تیمی ۱۰ نفره از چهره‌های الهام‌بخش ایرانی به کره‌ی جنوبی برای حمل مشعل بازی‌ها به نمایندگی از ایران گرفته تا کمک به احیای محیط زیست ایران در کمپین «یادگاری تو به زمین» که طی آن با کاشت ۱۲۱ هزار اصله نهال، ۱۱۰ هکتار از جنگل‌های باستانی هیرکانی در منطقه جواهرده احیا شد. در حوزه‌ی آموزش پروژه‌ای مانند آکادمی مهندسی سامسونگ را تأسیس کردیم که در دوره‌هایی رایگان جدیدترین فناوری‌ها و مهارت‌های فنی را به علاقه‌مندان و تکنسین‌ها آموزش می‌دهد. تأسیس مرکز فناوری سامسونگ - امیرکبیر نیز به‌صورت رایگان به جوانان ایرانی برای توسعه کسب‌وکارهای جدید در شاخه‌های مختلف مسولیت‌های اجتماعی کمک می‌کند.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید