هنوز برای برنده شدن دو دستگاه پرچمدار سامسونگ فرصت دارید

طی ۱۰ روز باقی‌مانده از زمان پایان مسابقه‌ی گنج سامسونگ که با همکاری زومیت و سامسونگ ایران برگزار می‌شود، می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن در این رقابت جذاب امتحان کنید. 

پس از گذشت ۱۰ روز از آغاز مسابقه‌ی گنج سامسونگ که با همکاری زومیت در حال برگزاری است، هنوز تکلیف برندگان دو دستگاه از جوایز این مسابقه که گوشی‌های پرچمدار سامسونگ خواهند بود، مشخص نشده است. در صورتی که دوست دارید تا هیجان شرکت در یک رقابت با جایزه‌های نفیس را تجربه کنید، پس بهتر است بدانید که ۱۰ روز فرصت دارید تا در رقابت با دیگران به جمع‌آوری امتیاز پرداخته و راهی مرحله‌ی آخر مسابقه شوید که نهایتا در قرعه‌کشی دو دستگاه گوشی‌ هوشمند پرچمدار سامسونگ شرکت خواهید کرد. 

برای اینکه با نحوه‌ی شرکت در مسابقه و گذراندن مراحل بیشتر آشنا شوید، ضمن مطالعه معرفی بازی، می‌توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید:

تاکنون ۴۲۰۳ نفر از کاربران محترم زومیت توانسته‌اند مرحله ۹ را پشت سر گذاشته و در لیست قرعه‌کشی قرار بگیرند. کاربرانی که توانسته‌اند با پیدا کردن صندوق گنج در لیست افراد جهت قرعه‌کشی قرار بگیرند، می‌توانند نام خود را پس از ۱۵ دقیقه در انتهای لیست نفرات برتر مشاهده کنند. جهت قرعه‌کشی پس از پایان زمان بازی، نام نفرات برتر به‌صورت کلی منتشر خواهد شد

اگر نام شما در لیست نفرات برتر قرار دارد، با افزایش امتیاز می‌توانید شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهید. امتیازها در مسابقه بر این اساس اضافه یا کم می‌شوند:

  • ثبت نام و شروع مسابقه: کسب ۱۰ امتیاز
  • هر کلیک روی نقشه: کسر ۵ امتیاز
  • حضور روزانه در مسابقه: کسب ۱۰ امتیاز 
  • خرید محدودیت بمب: کسر ۱۰ امتیاز
  • افزایش اطلاعات با مطالعه یا تماشای محتوای مرتبط با گلکسی نوت ۹: هر مورد ۱۰ امتیاز و هر روز ۲ مرتبه
  • دعوت از دوستان: کسب ۱۰ امتیاز به ازاء هر نفر

در صورت وجود هرگونه مشکل در روند بازی یا نکته‌ی مبهم، موضوع را از طریق ارسال ایمیل به آدرس [email protected] یا گزینه‌ی گزارش موجود در منو بازی، با ما در میان بگذارید.


زومیت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید