اپل میزان تولید آیفون 10 را در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸ به نصف کاهش داد

اپل زنجیره‌ی تولید آیفون‌ را از این موضوع آگاه کرده است که میزان تولید آیفون ۱۰ را به نصف کاهش داده و در نظر دارد طی زمستان ۲۰۱۸ نزدیک به ۲۰ میلیون دستگاه از آن تولید کند.

به گزارش نیکِی، اپل به زنجیره‌ی تولید آیفون‌ اعلام کرد میزان هدف تولید آیفون ۱۰ را طی سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی به نصف کاهش داده است. بنا بر اطلاعات ارائه‌شده، اپل در نظر دارد طی زمستان ۲۰۱۸ نزدیک به ۲۰ میلیون دستگاه آیفون راهی بازار کند.

به گزارش نیکِی، این میزان از کاهش به این دلیل اعمال شده است که اپل در جریان تعطیلات منتهی به سال نوی میلادی در منطقه‌ی آمریکا، اروپا و کشور چین نتوانسته آنچنان که باید فروش بالایی تجربه کند.

در این گزارش همچنین به میزان تولید سایر آیفون‌های اپل نیز اشاره شده است. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، اپل طی زمستان سال ۲۰۱۸ تنها ۳۰ میلیون دستگاه آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۷ تولید و راهی بازار می‌کند.

با وجود انتشار این گزارش توسط خبرگزار نیکِی، اپل هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده است. با توجه به انتشار اخباری در رابطه با اینکه اپل تولید آیفون ۱۰ را تنها پس از گذشت یک سال متوقف می‌کند، باید دید آیا این موضوع رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت یا خیر؟

منبع reuters

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید