اپل فیلم‌های 4K را  به قیمت فیلم‌های اچ دی عرضه خواهد کرد

طی کنفرانس اپل، تیم کوک، مدیر عامل این شرکت خبر از ارائه‌ی نسخه‌ی 4K اپل تی‌وی داد. به همراه اپل تی‌وی جدید، محتوی 4K نیز با قیمتی معادل محتوای اچ‌دی عرضه خواهد شد.

طی کنفرانس اپل، این شرکت از اپل تی‌وی 4K پرده‌برداری کرد. با عرضه‌ی نسخه‌ی 4K اپل تی‌وی، کوپرتینویی‌ها توانسته‌اند خود را به شرکت‌هایی نظیر روکو، آمازون و گوگل برسانند که پیش از این دست به ارائه‌ی محتوای 4K زده بودند.

در این مراسم، تیم کوک در مورد تاریخچه‌ی تلویزیون‌؛ از تلویزیون‌های سیاه و سفید تا تلویزیون‌های 4K صحبت کرد و در نهایت به «نقطه‌ی عطفی» در این زمینه‌ی اشاره کرد. پس از آن، معاون ارشد بخش نرم‌افزار‌ها و خدمات اینترنتی اپل، ادی کیو اعلام کرد که محتوی 4K زیادی به همراه اپل تی‌وی جدید عرضه خواهد شد. این محتوی شامل فیلم‌های تولیدشده توسط استودیو‌های مختلف فیلم‌سازی نظیر فاکس، لاینزگیت، یونیورسال، پارامونت، سونی و برادران وارنر است.

به لطف مذاکرات اپل با شرکت‌های فیلم‌سازی که طی تابستان سال جاری صورت گرفت، محتوی 4K در آیتیونز با قیمتی معادل قیمت محتوی اچ‌دی عرضه خواهد شد. کیو همچنین اعلام کرد محتوی اچ‌دی که کاربران در گذشته خریداری کرده‌اند نیز به‌طور مجانی به محتوی 4K ارتقاء داده‌ خواهد شد. نتفلیکس که پیش از این محتوی 4K خود را در دیگر پلتفرم‌ها ارائه داده بود، در اپل تی‌وی نیز به ارائه‌ی محتوی 4K خواهد پرداخت. سرویس ویدئویی آمازون پرایم نیز به همراه محتوی 4K این سرویس در ادامه‌ی سال جاری به اپل تی‌وی خواهد آمد.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع The Verge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید