گارمین سه محصول جدید پوشیدنی و یک امکان پرداخت موبایلی معرفی کرد

امروز روز پرباری برای محصولات پوشیدنی در نمایشگاه ایفا بود و شرکت‌های مختلف از جمله کمپانی گارمین از جدیدترین محصولات خود در این حوزه رونمایی کردند.

کمپانی گارمین امروز سه محصول جدید پوشیدنی، شامل مچ بند ورزشی Vivosport مجهز به جی‌پی‌اس، ساعت هوشمند لمسی هیبریدی Vivomove HR و ساعت هوشمند Vivoactive 3 به همراه پرداخت موبایلی گارمین پی در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ معرفی کرده است. پرداخت موبایلی جدید این شرکت از کار‌ت‌های اعتباری ویزا و مسترکارت و دبیت کارت پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند ویوواکتیو ۳ شامل جی‌پی‌اس، یک پایشگر ضربان قلب و عمر باتری ۷ روزه در حالت ساعت هوشمند و ۱۳ ساعته در صورت استفاده‌ی مداوم از ردیابی جی‌پی‌اس است. این ساعت در سه رنگ مختلف قابل سفارش خواهد بود و هم از اپلیکیشن‌های ورزشی پیش‌فرض تا حداکثر ۱۵ فعالیت مختلف و هم از اپلیکیشن‌های ورزشی شخصی‌سازی شده‌ی کاربر پشتیبانی می‌کند. ویوواکتیو می‌تواند سطح استرس کاربر را در طول زمان به لطف پیگیری متغیر ضربان قلب ردیابی کند و واچ‌فیس‌ها و اپلیکیشن‌های بیشتر نیز از طریق فروشگاه «گارمین کانکت آی‌کیو» قابل دسترس خواهد بود.

ویوواکتیو ۳ از نمایشگر کروما گارمین بهره می‌برد که شامل فناوری نمایشگر قابل مشاهده زیر نور خورشید و نور پس‌زمینه برای استفاده در شب است. با این حال ویژگی برجسته‌ای این ساعت، پشتیبانی از پرداخت موبایلی است که به کاربران امکان می‌دهد تا پرداخت‌های بدون تماس را از طریق کارت‌های اعتباری ویزا و مسترکارت انجام دهند. گارمین پی توسط پلتفرم فیت‌پی پشتیبانی می‌شود. فیت‌پی پلتفرمی است که منحصرا به منظور ارائه‌ی پرداخت‌های موبایلی در موبایل و دستگاه‌های اینترنت اشیا بدون نیاز مستقیم و مجزا از بانک و صادرکننده‌ی کارت طراحی شده است.

Garmin Vivomove HR family

ساعت Vivomove HR اولین ساعت هوشمند لمسی هیبریدی محسوب می‌شود. این ساعت واچ‌فیس‌های سنتی آنالوگ را با نمایشگر اصلی دیجیتال درهم‌آمیخته کرده است. این ساعت در مقایسه با دستگاه‌های مجهز به نمایشگر تمام دیجیتال، یک طراحی ظریف‌تر دارد؛ اما همچنان می‌تواند اعلان‌های گوشی هوشمند شما را به همراه ضربان قلب و داده‌های ورزشی نمایش دهد. این ساعت به همراه بند انتخابی چرمی، سیلیکونی و جنس‌های مختلف دیگر نظیر یک بند تمام فلزی ضدزنگ عرضه می‌شود.

ساعت Vivomove HR همچنین می‌تواند سطح استرس کاربر را در طول روز اندازه‌گیری کند و به اپلیکیشن «گارمین کانکت موبایل» متصل شود. قیمت خرده‌فروشی این محصول ۲۰۰ دلار برای مدل پایه و ۳۰۰ دلار برای نسخه‌ی ارتقایافته است.

Garmin Vivosport Family

در نهایت، ویوو اسپرت یک مچ بند ردیاب هوشمند است که بیشتر روی کارکردهای تندرستی تمرکز کرده است. عمر باتری این محصول حداکثر ۷ روز در حالت ساعت هوشمند و حداکثر ۸ ساعت در حالت جی‌پی‌اس است. این مچ بند از یک طراحی ظریف و سبک‌وزن بهره می‌برد و برای مدیریت مصرف انرژی در حالت همیشه روشن از فناوری لمسی رنگی گارمین کروما در نمایشگر خود بهره می‌برد.

اپلیکیشن‌های پیش‌فرض این مچ بند فعالیت‌های مختلفی نظیر قدم زدن، دویدن و دوچرخه‌سواری را ردیابی می‌کنند و قابلیت Garmin Move IQ به صورت خودکار فعالیت‌های مختلف را در صورت فراموشی کاربر دسته‌بندی و ثبت می‌کند. علاوه بر این، از طریق لرزش مچ بند قادر به دریافت اعلان‌های گوشی هوشمند خواهید بود. همچنین در صورت استفاده از دوربین اکشن Garmin VIRB می‌توانید از مچ بند به عنوان کنترل از راه دور نیز استفاده کنید.

قیمت مچ بند ویوو اسپرت ۲۰۰ دلار خواهد بود و امکان سفارش بند آن در سه رنگ مختلف وجود خواهد داشت.


منبع techcrunch

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید