مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه؛ ظریف‌ تر و شیک‌ تر در مدل 2018

مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه با طراحی ظریف‌تر و زیباتر آماده‌ی ورود به بازار می‌شود.

مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه ۲۰۱۸، از ظاهر شیک‌تر و ظریف‌تری در مقایسه با نسل قبل خود برخوردار است؛ چراغ‌های جدید عقب و پیشرانه‌ی دیزلی ۴ سیلندر که قدرتی معادل با ۱۹۴ اسب بخار دارد، قابل سفارش است. این خودروی کوپه روز گذشته در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۷ رونمایی شد. این برند لوکس درباره‌ی خودروی جدید خود اعلام کرد این خودرو «گام بعدی در روند تکامل زبان طراحی مرسدس‌ بنز» را به ارمغان می‌آورد.

مرسدس بنز کلاس E کوپه

دیتر زتچه، مدیر عامل Daimler AG می‌گوید:

مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه، بخشی از استراتژی بزرگ مرسدس جهت حفظ برتری در بازار فروش خودروهای لوکس و ممتاز در سال ۲۰۱۷ است... کلاس E کوپه، یکی از چندین دلیلی است که مرسدس‌ بنز با اعتمادبه‌نفس در پی پیشروی و نگاه به آینده است. ما انتظار داریم اقتصاد جهانی بهبود یابد و همچنین بازار خودرو نیز رشد جزئی داشته باشد. در مرسدس، همه‌ی ما تلاش می‌کنیم تا بخش خودروهای لوکس و ممتاز را بهتر از قبل کنیم و به هدف بیشترین فروش تاریخ مرسدس در سال ۲۰۱۷ دست یابیم؛ همچنین در سال جاری محصولات جذابی روانه بازار خواهیم کرد.

مرسدس بنز کلاس E کوپه

مرسدس‌ بنز در سال ۲۰۱۶ با فروش ۳۴۰,۲۳۷ دستگاه خودروی لوکس، عنوان بزرگ‌ترین خودروساز لوکس ایالات متحده را کسب کرد. این رقم ۱۶.۸ درصد از بازار خودروی ایالات متحده را شامل می‌شود.

مرسدس بنز کلاس E کوپه

نسخه‌ی کوپه، ۱۲.۲ سانتیمتر طویل‌تر و ۷.۳۶ سانتیمتر عریض‌تر از نسخه‌‌ی معمولی است. تغییرات این نسخه شامل طول بیشتر و چراغ‌های LED جدید در عقب است که حین بازشدن خودرو، چراغ‌ها از قسمت میانی به سمت بیرون روشن می‌شوند و زمانی‌که خودرو قفل می‌شود، این کار در جهت مخالف صورت می‌گیرد.

مرسدس بنز کلاس E کوپه

چهار پیشرانه جهت انتخاب وجود دارد که نسخه‌ی دیزلی نیز بین آن‌ها موجود است. طبق اعلام مرسدس، با شروع فروش این خودرو در تابستان، این پیشرانه‌ها قابل سفارش هستند. E220 کوپه به پیشرانه‌ی ۴ سیلندر دیزلی مجهز خواهد شد که توانایی دستیابی به سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت دارد. مدل‌های E200 و E300 کوپه نیز با پیشرانه‌های ۴ سیلندر بنزینی عرضه خواهند شد؛ اما مدل E400 از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خورجینی بهره‌مند می‌شود که قادر به تولید ۳۳۳ اسب بخار است و حداکثر سرعت آن به‌صورت الکترونیکی، به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

طبق اعلام مرسدس، دستیار پارک از راه دور در کلاس E کوپه در دسترس خواهد بود؛ به‌وسیله‌ی این ویژگی، قادر خواهید بود خودروی خود را از راه دور و از طریق نرم‌افزار موجود در تلفن‌ هوشمند، از پارکینگ خارج یا وارد آن کنید. مرسدس هنوز قیمت این خودرو را اعلام نکرده است.

منبع autonews

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات