محبوب ترین ها

HERE

samsung - زومیت

دوشنبه, 15 تیر 1394 ساعت 12:21

حدود دو ماه تا معرفی گلکسی  نوت 5 زمان باقی مانده است و در شرایطی که تابحال شاهد فاش شدن اطلاعاتی از شکل ظاهری و سخت‌افزار این فبلت بوده‌ایم، ولی تغییرات نرم افزاری صورت گرفته در آن کمتر جنبه عمومی پیدا کرده‌اند. یکی از اولین سرنخ‌ها در مورد تغییرات نرم‌افزاری امروز از راه رسیده است.

یکشنبه, 14 تیر 1394 ساعت 13:46

یک گروه حمایت از مصرف‌کننده در چین شکایتی را علیه سامسونگ و اوپو مطرح کرده است. Shanghai Consumer Council معتقد است که این دو شرکت نرم‌افزارهای پیش‌فرض اضافی زیادی را روی ابزارهای هوشمند خود نصب می‌کنند که مشکلاتی را برای برخی کاربران ایجاد می‌کند.

شنبه, 13 تیر 1394 ساعت 20:19

این روزها اپلیکشن‌های متعددی برای ثبت اطلاعات مربوط به فعالیت‌های ورزشی کاربران روی گوشی‌های هوشمند توسعه یافته و خود کمپانی‌های تولیدکننده نیز بصورت پیش فرض اپلیکیشن‌هایاختصاصی‌شان را روی محصولاتشان نصب و عرضه می‌کنند. S Health اپلیکیشنی است که سامسونگ روی گوشی‌های هوشمند خود عرضه می‌کند. در ادامه نگاهی به قابلیت‌های این اپلیکیشن خواهیم داشت.

پنج شنبه, 11 تیر 1394 ساعت 13:37

همان طور که اطلاع دارید اخیر گزارشی منتشر شده که بر اساس آن سامسونگ تا پایان امسال چند گوشی تایزنی معرفی می‌کند. حال گوشی زد ۳ این کمپانی به عنوان گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل تایزن تایید شده است.

پنج شنبه, 11 تیر 1394 ساعت 10:12

کمپانی MobileDirect در زمینه‌ی تولید لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند فعالیت می‌کند و به همین علت این کمپانی به اطلاعات محصولات معرفی نشده دسترسی دارد تا با استفاده از این اطلاعات به طراحی لوازم جانبی خود بپردازد؛ حال آنکه بعضا انتشار تصاویری از قاب‌های این کمپانی، اطلاعاتی را در مورد محصولات معرفی نشده فاش می‌کند.

چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 23:00

هر چه بیشتر به زمان معرفی رسمی گلکسی نوت 5 و آیفون 6 اس نزدیک می‌شویم، بسیاری از خریداران برای خرید گوشی جدید صبر می‌کنند. همین امر باعث شده تا میزان فروش گلکسی اس 6 در سه ماهه دوم سال کاهش یافته و کمتر از حد انتظار شود.

چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 19:41

پس از انتشار شایعات مختلف در خصوص ساخت گوشی هوشمندی توسط سامسونگ با نام گلکسی اس 6 اج پلاس، حال اخباری مبنی بر ثبت نام تجاری + S6 Edge منتشر شده که نشان از پررنگ شدن شایعات مبنی بر عرضه‌ی این گوشی هوشمند به بازار دارد.

چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 17:35

گزارش سه ماهه‌ی کانتار در خصوص سهم پلتفرم‌های گوشی‌های هوشمند، حکایت از این دارد که اندروید در سه ماهه‌ی منتهی به ماه می، عملکرد خوبی را در آمریکا داشته؛ در حالی که iOS با کاهش روبرو بوده است.

سه شنبه, 09 تیر 1394 ساعت 22:00

سامسونگ در آینده‌ی نزدیک گوشی هوشمند جدید خود، گلکسی A8 را معرفی خواهد کرد، علاوه بر اخبار و شایعات متعددی که در رابطه با این گوشی‌ هوشمندبه گوش رسیده، مشخصات فنی این محصول نیز به واسطه‌ی دریافت گواهی از FCC و TENAA فاش شده است. حال ویدیوی از این گلکسی A8 پیش از معرفی رسمی آن منتشر شده است.

سه شنبه, 09 تیر 1394 ساعت 13:46

سامسونگ پس از توسعه‌ی فناوری نمایشگرهای ساخت خود و پردازنده‌های اکسینوس، به شدت در تلاش است تا در زمینه‌ی سیستم‌عامل نیز مستقل شود. حالا خبرهای جدید حاکی از معرفی چند گوشی‌هوشمند تایزنی تا پایان سال جاری میلادی هستند.