گشتی در دنیای قاشق‌های چوبی و مجسمه‌های خیالی

پنج‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۶
مطالعه 6 دقیقه
حتماً با قاشق‌های چوبی آشنایی دارید. وسیله‌ای کاملاً معمولی که در اغلب آشپزخانه‌ها یافت شده و وظیفه‌ای نه چندان مهم بر عهده دارند. اما هنرمندی خلاق، وقت زیادی صرف کرده تا این وسیله‌ی پیش پا افتاده را به اثر هنری ارزشمند بدل کند.
تبلیغات

 تری ویدنر(Terry Widner)، هنرمندی است که طی 4-5 سال گذشته در حال کار روی قاشق‌های چوبی بوده است. برخی از قاشق‌های چوبی ساخت او، همچنان قادر به انجام وظیفه هستند. اما بخش بزرگی از آنها، وسایلی بی استفاده بوده و تنها از نقطه نظر هنری قابل تأمل و توجه هستند.

تری تصاویر خیالی خود را در قالب این قاشق‌ها جان بخشیده و  با افزودن چاشنی خلاقیت و ابتکار، دنیایی متفاوت را به نمایش گذارده است. او در این ابتکار هیچ حد و مرزی برای خود قائل نشده و هر آن چه را که در توان داشته در قالب این آثار هنری متفاوت عرضه کرده است. ماحصل این چند سال کار و فعالیت، حدود 300 قاشق متفاوت چوبی است که هر کدام، بارقه‌ای از سلیقه و ابتکار خالق خود را به نمایش گذارده‌اند.

در ادامه توجه شما را به تماشای شماری از این آثار بدیع جلب می‌کنیم. اگر مایل به مشاهده‌ی دیگر کارهای تری هستید، بد نیست به این آدرس هم سری بزنید.

امیدوارم خلاقیت نهفته در این قاشق‌های چوبی، مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع boredpanda

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات