ترس از ارتفاع یا جنون آدرنالین، انتخاب شما کدام است؟

پنج‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۲
مطالعه 8 دقیقه
حتماً شما هم شاهد صحنه‌هایی از کارهای عجیب و دیوانه وار عاشقان آدرنالین بوده‌اید. ماجراجویانی پر دل و جرئت و نترس که بی هیچ واهمه، خود را به قلب حادثه و خطر می‌اندازند. ترس از ارتفاع یکی از چالش‌های همیشگی است که این دسته همواره در پی مبارزه  و غلبه  بر آن هستند. آنها اغلب در جایی حاضر می‌شوند که کمتر کسی جرئت حضور در آن جا را دارد.
تبلیغات

 اگر دوست دارید از فاصله‌ای امن و  مطمئن طعم ترس و هیجان را بچشید، بهتر است مجموعه تصاویر بعدی را از دست ندهید. تصاویری از اقدامات متهوّرانه‌ی گروهی از انسان‌ها که حتی مرگ را نیز به مبارزه دعوت کرده‌اند. افرادی که جان خود را کف دست گرفته و بدون ذره‌ای نگرانی و دلهره، شهامت و شجاعت خود را در آزمونی سخت و  نفس‌گیر به چالش کشیده‌اند.

همراه شما در تجربیات متفاوت، مهیج و هراس انگیز آنها شریک خواهیم شد. راستی شما کدام یک را ترجیح می‌دهید؟ تماشای اقدامات مهیج دیگران، یا شرکت در فعالیت‌های این چنینی و حرکت بر لبه‌ی تیغ شهامت یا حماقت؟

خب اکنون در پایان این سفر به قلب ماجرا و دلهره، تغییری در تصمیم‎تان ایجاد شده است؟ آیا هنوز هم ترجیح می‌دهید روی زمین سفت بایستید؟ یا نه، دوست دارید در جایی بالاتر حضور پیدا کرده و لذت جوشش آدرنالین در خون‌تان را تجربه کنید؟ نظرات خود را با ما نیز در میان بگذارید.

 

منبع boredpanda

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات