مت دمون بار دیگر در نقش مامور جیسون بورن به پرده سینماها باز خواهد گشت

سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۷
مطالعه 2 دقیقه
به نقل از خبرگزاری ددلاین٬ مت دمون بازیگر سرشناس هالیوودی بار دیگر برای ایفای نقش مامور جیسون بورن در قسمت جدید این فیلم اکشن دعوت شده است. در ادامه همراه زومیت باشید.
تبلیغات

شرکت فیلم‌سازی یونیورسال پیکچرز٬ صاحب امتیاز و ناشر سری فیلم‌های بورن در حال کار بر روی قسمت جدید از این عنوان بلاک‌باستر است و علاوه بر دعوت هنرپیشه‌ی اصلی این سری٬ کارگردان قسمت دوم سری فیلم‌های بورن٬  یعنی پائول گرین‌گرس نیز برای رهبری ساخت قسمت جدید دعوت شده است.

طبق گزارش منبع خبر٬ فیلم جدید این سری ادامه دهنده‌ی قسمت‌های قبل خواهد بود.

اما این تنها فیلم در سری نخواهد بود و یونیورسال سابقا اعلام کرده بود که برای ۱۶ جولای سال ۲۰۱۶ ٬ قسمتی دیگر از سری بورن با هنرپیشگی جرمی رنر و کارگردانی جاستین لین را برای اکران در نظر دارد. در هر حال٬ ظاهرا قسمت جانبی که جاستین لین آن را کارگردانی می‌کند عقب افتاده و یونیورسال درصدد است تا دوباره مت دمون را به سری بازگرداند. یونیورسال با راه‌اندازی قسمت‌های جانبی سری بورن به هنرپیشگی جرمی رنر٬ درصدد بزرگ‌تر کردن دنیای این سری است و مطمئنا با برنامه‌ریزی درست و انتخاب کارگردانان برجسته٬ این فرانچایز بازهم در صدر فیلم‌های اکشن/جاسوسی قرار خواهد گرفت.

جرمی رنر در نقش مامور Aaron Cross

اولین قسمت از فیلم سینمایی بورن در سال ۲۰۰۲ با نام کامل The Bourne Identity اکران شد. قسمت دوم در سال ۲۰۰۴ با نام Bourne Supremacy و قسمت سوم که پایان دهنده‌ی سه‌گانه با بازی مت دمون بود در سال ۲۰۰۷ با نام Bourne Ultimatum اکران شد. در سال ۲۰۱۲ قسمتی دیگر که به نوعی اسپین‌آف برای سری بورن بود به بازیگری جرمی رنر اکران شد که داستانی به موازات قسمت سوم سری را دنبال می‌کرد. هر چهار فیلم روی هم رفته ۳۷۰ میلیون‌دلار هزینه‌ی ساخت برای یونیورسال در پی داشت و فروش جهانی هر چهار فیلم بیش از ۱.۲۰۰ میلیارد دلار بوده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات